Akwarium za jeden uśmiech - SOSW Lubliniec

Moderatorzy: Opiekun_Forum, admin_tech

Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SOSW Lubliniec

Post autor: adamon »

No NIE !!!
Nie dacie dzisiaj żadnej fotki ?????
No masakra
Kodi działaj ;)
Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SOSW Lubliniec

Post autor: KODI »

No mam nadzieję Marcinie ,że przetrzymywaliście mnie z Przemkiem tak długo ,po to abym dostał iluminacji na widok nowego aranżu ;)
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
jaszczur
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: 22 marca 2013, 22:38
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SOSW Lubliniec

Post autor: jaszczur »

Ja to się będę bał otwierać wątek z fotorelacją Marcinie :) Bo znów mi się coś pokręci w głowie od przepychu i nic mnie nie powstrzyma przed zalaniem nowego zbiornika ;)
18l - Silent Hill (26 listopad 2011)
20l - barman, rak marmurkowy (3 listopad 2012)-(27 kwiecień 2014)
56l - Soft Asylum (24 wrzesień 2013)-(8 grudzień 2015)
52l - At The Crossroads (17 listopad 2016)
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SOSW Lubliniec

Post autor: MarSz »

Bez przesady - fajerwerków się nie spodziewaj - po prostu nie lubię robić czegoś na szybko i bez przemyślenia (niczym enty z Tolkiena ;-) ).
Wydawało mi się, że już tą swoją cechę nieraz pokazałem i jest to oczywiste - lepiej coś dwa razy lepiej przemyśleć i pokazać efekt końcowy mniej więcej odpowiadający swoim planom i założeniom niż się pospieszyć i zrobić byle jak.

Proszę o kilka dni do czasu jak będziemy mieli zdjęcia z dziećmi - to dla nich to akwarium robiliśmy i to one są tutaj najważniejsze (mimo iż przy okazji sami mieliśmy z tego wiele satysfakcji) - niestety tak wyszło, że dzieci nie uczestniczyły bezpośrednio w zakładaniu zbiornika bo z powodu naszej pracy robiliśmy to w weekendy kiedy dzieci nie ma - więc chociaż znajdźmy dla nich miejsce w fotorelacji za pierwszym razem a nie dodawajmy później "na doczepkę" bo wtedy całą idea akcji padnie - odsyłam do pierwszych postów w tym temacie.
Liczę na wyrozumiałość - kilka dni nikogo nie zbawi, a przynajmniej główny cel i charakter akcji zostanie zachowany.
Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SOSW Lubliniec

Post autor: KODI »

No nie wiem MarSz czy dam radę :? .... :lol:
A czy dzieci nie mogą poczekać ,żeby znalazły się u nas w fotorelacji :P ... :D ... :lol:
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SOSW Lubliniec

Post autor: adamon »

MarSz pisze: Proszę o kilka dni do czasu jak będziemy mieli zdjęcia z dziećmi - to dla nich to akwarium robiliśmy i to one są tutaj najważniejsze (mimo iż przy okazji sami mieliśmy z tego wiele satysfakcji) - niestety tak wyszło, że dzieci nie uczestniczyły bezpośrednio w zakładaniu zbiornika bo z powodu naszej pracy robiliśmy to w weekendy kiedy dzieci nie ma - więc chociaż znajdźmy dla nich miejsce w fotorelacji za pierwszym razem a nie dodawajmy później "na doczepkę" bo wtedy całą idea akcji padnie - odsyłam do pierwszych postów w tym temacie.
Liczę na wyrozumiałość - kilka dni nikogo nie zbawi, a przynajmniej główny cel i charakter akcji zostanie zachowany.
KODI pisze:No nie wiem MarSz czy dam radę :? .... :lol:
A czy dzieci nie mogą poczekać ,żeby znalazły się u nas w fotorelacji :P ... :D ... :lol:

:evil: Rozumiem, że pijecie do mnie :twisted: :evil:
No ale niestety ja też zakładałem w czasie wolnym od lekcji, a z dzieci to była tam tylko moja córka i jej koleżanka - a one się raczej nie interesowały zbiornikiem tylko gratisami :)
Poza tym - no nie było efektu bez oświetlenia :(
Ale zapewniam - akwarium robiło sensację nawet przed zalaniem
Co po starcie dało efekt taki, że nie można było tam prowadzić lekcji :) - nawet dyrekcja na przerwie wpada zobaczyć.
Mój aparat uległ w poniedziałek zniszczeniu - czekam teraz na nowy :)
Na pewno we wtorek żona ma tam lekcję polskiego i poświęci 30 minut na sesję zdjęciową z udziałem dzieci i z pełnym oświetleniem (choć tu pełne oświetlenie to w Lublińcu jest tylko namiastką :))
Poza tym zebranie od wszystkich dzieci zezwoleń, podpisanych przez rodziców, to trochę trwa :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA AKWARYSTYCZNE (imprezy, zloty, konkursy itp.)”