Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Moderatorzy: Opiekun_Forum, admin_tech

Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: MarSz »

Adam - jeszcze jedno - bo widzę, że akwarium już ustawione - położyłeś sobie jakąś matę pod szkło?
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

MarSz pisze:Adam - jeszcze jedno - bo widzę, że akwarium już ustawione - położyłeś sobie jakąś matę pod szkło?
Akwarium ustawione tymczasowo.
Jutro dam podwójną matę - taką pod panele -mam tego kilka metrów :)
Natomiast szafka została złożona na polecenie dyrekcji szkoły, aby szkło nie stało na stoliku bo jutro są jeszcze zajęcia od rana :)
Salę mamy wolną od 13.20
Jutro chyba jeszcze raz ją rozbiorę i złożę na potrzeby fotorelacji :)
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: bynio67 »

Dziękuję za wszystko co dotychczas zrobiłeś. Z zaciekawianiem oczekuję dalszej części fotorelacji. Życzę aby wszystko potoczyło się bezproblemowo.
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: bynio67 »

Miło się ogląda koleją fotorelację. Powolutku widać że do finałowych fotek jest coraz bliżej :). Zapowiada się na bardzo interesujący aranż. 8-)
Awatar użytkownika
kamyccek
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 597
Rejestracja: 17 listopada 2012, 23:36
Płeć: Ona
Lokalizacja: Częstochowa - Częstochówka
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: kamyccek »

Osobiście dałabym jeszcze ze 2 rośliny większe, ale nie wtrącam się bo to wasz aranż :) ogólnie podoba mi się :) Ciekawa jestem jak będzie wyglądać z "rybiaszonami" :P i czy dzieciom przypadnie do gustu, bo ich zdanie tu będzie najważniejsze :) Pozdrawiam
80l - zlikwidowane bez pomysłu na przyszłość
112l - 112 wg kamyccka
25l - kamienny kotnik - zlikwidowane
30l - krewetkowy kurhan

najpiękniejsze jest zero w równaniu nieskończoności
...bo w życiu trzeba być trochę niemożliwym...

gg: 5666541
tel: na PW

Kamila dla przyjaciół zwana Kamyczkiem
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

Mam nadzieje, że roślinki się jeszcze rozrosną :)
Zrobiliśmy wystrój tylko z ciemnego łupka, trochę jeszcze zostało
Kodi napisz mi co mam zrobić z resztą kamieni ??
woda dojrzewa do wtorku, wtedy porobię testy i wpuszczę ryby :D
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: Big daddy »

Zgodnie z Twoim życzeniem komentuję w tym temacie.
Udało Ci się zrobić ciekawy aranż, pomysłowe tło, rośliny widać że juz mają troche oczekiwania za sobą ale mam nadzieję że się pozbierają będzie pięknie.
Zostało czekac na pysie (ryby) bo dzieci to na pewno mają już uśmiechnięte pysie :), naprawdę mi się podoba już widać że to będzie akwa inne niż wszystkie, wielkie dzięki za zaangażowanie i pracę dla Ciebie i ekipy.
Pozdrawiam.
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

Big daddy pisze:Zgodnie z Twoim życzeniem komentuję w tym temacie.
Udało Ci się zrobić ciekawy aranż, pomysłowe tło, rośliny widać że juz mają troche oczekiwania za sobą ale mam nadzieję że się pozbierają będzie pięknie.
Zostało czekac na pysie (ryby) bo dzieci to na pewno mają już uśmiechnięte pysie :), naprawdę mi się podoba już widać że to będzie akwa inne niż wszystkie, wielkie dzięki za zaangażowanie i pracę dla Ciebie i ekipy.
Pozdrawiam.
Tak chciałem aby zdjęcia wszystkie były na początku a dopiero później dyskusja, a że jeszcze zdjęć troszeczkę będzie to jeszcze chwilkę :)
Dzięki za słowa uznania odnośnie aranżu :) choć będzie widać jak będą świetlówki i woda się wyklaruje.
Dzisiaj rozmawiałem mailowo z panem Zarzyńskim - przypomniałem mu o świetlówkach i podałem mu adres naszego forum aby zobaczył świetlówki :)
Obejrzał fotorelację :)
Niestety chyba się za bardzo pośpieszyłem z naklejkami - muszę usunąć z zestawu :(
Po rozmowie z MarSzem, doszliśmy z żoną do wniosku, że po prawej stronie na dużej tablicy powstanie gazetka poświęcona akwarystyce z logami pozostałych firm :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: MarSz »

adamon pisze:
Tak chciałem aby zdjęcia wszystkie były na początku a dopiero później dyskusja, a że jeszcze zdjęć troszeczkę będzie to jeszcze chwilkę :)
Myślę, że na spokojnie można zrobić dyskusję w fotorelacji - zawsze jak dodasz fotki to admin będzie mógł je przepiąć do pierwszego posta. Ale to rozwiązanie też może być.


adamon pisze: Dzisiaj rozmawiałem mailowo z panem Zarzyńskim - przypomniałem mu o świetlówkach i podałem mu adres naszego forum aby zobaczył świetlówki :)
Obejrzał fotorelację :)
Niestety chyba się za bardzo pośpieszyłem z naklejkami - muszę usunąć z zestawu :(
Po rozmowie z MarSzem, doszliśmy z żoną do wniosku, że po prawej stronie na dużej tablicy powstanie gazetka poświęcona akwarystyce z logami pozostałych firm :)
Jak widzisz - przewidziałem to już jakiś czas temu - takie prawa marketingu :-)

A co do baniaka (i samej fotorelacji) to fajny - podoba mi się kompilacja z roślinami (mam nadzieję, że dadzą radę w piachu) - na pierwszy rzut oka pomyślałem, że ten nurzaniec może bardziej by pasował za kamieniami a nie przed ale to moje odczucie tylko - na żywo pewnie to inaczej wygląda.

Wstaw koniecznie fotki jak się woda ustoi i jak będą rybki.

Gratuluję akcji zakończonej sukcesem - mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku no i przede wszystkim, że dzieciakom się podoba i że sprawiło im wiele radości.
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

MarSz pisze:
adamon pisze:
Tak chciałem aby zdjęcia wszystkie były na początku a dopiero później dyskusja, a że jeszcze zdjęć troszeczkę będzie to jeszcze chwilkę :)
Myślę, że na spokojnie można zrobić dyskusję w fotorelacji - zawsze jak dodasz fotki to admin będzie mógł je przepiąć do pierwszego posta. Ale to rozwiązanie też może być.
Tak ale zawsze jak sobie sam poustawiam i podpiszę zawsze będzie jak ja chciałem :)
poza tym, chciałem aby jeden moderator nadał mi uprawnienia, na okres fotorelacji, na edytowanie starych postów - niestety odpowiedź odmowna, więc wymyśliłem, że jak nikt się nie odezwie to będę mógł zawsze ten post edytować i tak :P


MarSz pisze:
adamon pisze: Dzisiaj rozmawiałem mailowo z panem Zarzyńskim - przypomniałem mu o świetlówkach i podałem mu adres naszego forum aby zobaczył świetlówki :)
Obejrzał fotorelację :)
Niestety chyba się za bardzo pośpieszyłem z naklejkami - muszę usunąć z zestawu :(
Po rozmowie z MarSzem, doszliśmy z żoną do wniosku, że po prawej stronie na dużej tablicy powstanie gazetka poświęcona akwarystyce z logami pozostałych firm :)
Jak widzisz - przewidziałem to już jakiś czas temu - takie prawa marketingu :-)
Tak, pamiętam mówiłeś mi to :(
Postanowiliśmy, zgodnie z Twoją podpowiedzią, że na bocznej ścianie powstanie gazetka poświęcona akwarystyce i tam będą wszystkie loga, poprosiłem jeszcze o logo AQUAELA, aby przysłali ze świetlówkami - właśnie na tą gazetkę- zobaczymy.
Natomiast dziś dyrektorka szkoły zobowiązała się, że będzie wisiała nowa tablica nad akwarium właśnie na potrzeby gazetki :)


MarSz pisze:A co do baniaka (i samej fotorelacji) to fajny - podoba mi się kompilacja z roślinami (mam nadzieję, że dadzą radę w piachu) - na pierwszy rzut oka pomyślałem, że ten nurzaniec może bardziej by pasował za kamieniami a nie przed ale to moje odczucie tylko - na żywo pewnie to inaczej wygląda.
Szczerze to nie pomyśleliśmy o nurzańcu z tyłu - tylko tak aby wylot filtra kładł go po powierzchni wody :) Choć z tyłu jest miejsce, pomyślę aby tam jeszcze posadzić nurzaniec :)Szczerze to nie pomyśleliśmy o nurzańcu z tyłu - tylko tak aby wylot filtra kładł go po powierzchni wody :) Choć z tyłu jest miejsce pomyślę aby tam jeszcze obsadzić :)



MarSz pisze:Wstaw koniecznie fotki jak się woda ustoi i jak będą rybki.

Dzisiaj wpuszczone rybki :)
Woda się wyklarowała, filtr dał radę - choć zobaczymy jak da radę z rybkami :)
Testów nie miałem czasu zrobić, ale woda czyściutka, temperatura 25*
Wpuściliśmy wszystkie rybki i do tego wpuszczone zostało 10 ślimaków świderków z Tanganiki kolegi :)
Zaraz zamieszczę jeszcze fotki w fotorelacji - choć jeszcze bez świetlówek i robione w dzień więc dość duże refleksy od okien :(
Jak mówiłem będzie tablica nad akwarium z opisami ryb jakie się tam znajdują więc poproszę o dokładne rozpoznanie - bo ja nie kumaty w Malawi ;) - a chciałbym coś wydrukować na temat tych rybek.


MarSz pisze:Gratuluję akcji zakończonej sukcesem - mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku no i przede wszystkim, że dzieciakom się podoba i że sprawiło im wiele radości.
Dzieci bardzo zadowolone z powstającego akwarium
Przez jeden dzień, gdy akwarium puste stało, powstało bardzo wiele historii co tam będzie :)
A jutro pierwszy dzień szkoły po świętach - więc zobaczą co powstało :)


Jeszcze raz dziękuję wszystkim dzięki którym powstał zbiornik
brdow2009

Re: Fotorelacja z zakładania akwarium forumowego S.P. Pajęcz

Post autor: brdow2009 »

Zbiornik niezły :) Może w Czerwcu sobie taki sprawie :) Ale to może :P . Jak będą fundusze to na pewno założę .
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: bynio67 »

Niektóre z osobników ujawniły już swoją płeć :) . Ile masz sztuk Socolofi albino?
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

bynio67 pisze:Niektóre z osobników ujawniły już swoją płeć :) . Ile masz sztuk Socolofi albino?
3 sztuki były z Katowic przyjechały :)

dodano 03 kwie 2013, 13:44 :

Dziś pan Zarzyński poinformował mnie mailowo, że świetlówkę wyśle dopiero w poniedziałek :(
Więc coś muszę na ten czas wymyślić z oświetleniem, nigdzie w Pajęcznie nie kupię takich świetlówek :(
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: bynio67 »

Ja będąc w "Twojej skórze" nie martwił bym się zbytnio. Nic złego się nie stanie jeśli kilka dni rośliny będą bez jednej świetlówki.
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

bynio67 pisze:Ja będąc w "Twojej skórze" nie martwił bym się zbytnio. Nic złego się nie stanie jeśli kilka dni rośliny będą bez jednej świetlówki.
tak tylko tam wcale świetlówek nie ma :(
ciemno jak .................
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA AKWARYSTYCZNE (imprezy, zloty, konkursy itp.)”