Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Moderatorzy: Opiekun_Forum, admin_tech

Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

Panowie zapraszam do fotorelacji, wrzuciłem 4 filmy dzisiaj nakręcone, zobaczcie jak rybcie się dobrze czują :)
Kodi hongi od ciebie jakieś takie w dwóch odmianach barwnych :)
Co do zdjęć z dziećmi to już mam ale jeszcze nie wrzucę bo nie mamy jeszcze od wszystkich rodziców podpisanej zgody na publikację :)
Pozdrawiam i miłego oglądania
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: MarSz »

Super efekt jak rybcie rzucają się na jedzenie - nie spodziewałem się, że tak to będzie wyglądało - śmigają jak błyskawice.

Jedyne co by mi się przydało to - teraz jak już jest wszystko - opis obsady i roślin - ewentualnie opis baniaka.
W ogóle to mam taką nieśmiałą propozycję by przenieść temat do działu galeria i przypiąć go jako baniak forumowy. W końcu od tego są galerie i od tego jest funkcja przypinania. Szkoda tylko, że nie można tam komentować - takie rozbijanie na dwa tematy w moim osobistym odczuciu trochę utrudnia przeglądanie.

Mam pytanie - czy te rybki będą musiały być z czasem usuwane ze zbiornika (chodzi mi o korekcję obsady jak podrosną) czy są tak dobrane, że już wiele nie urosną i nie będą sobie wzajemnie szkodzić? Bo przy tej ilości to wygląda fajnie.
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

MarSz pisze:Super efekt jak rybcie rzucają się na jedzenie - nie spodziewałem się, że tak to będzie wyglądało - śmigają jak błyskawice.

Jedyne co by mi się przydało to - teraz jak już jest wszystko - opis obsady i roślin - ewentualnie opis baniaka.
W ogóle to mam taką nieśmiałą propozycję by przenieść temat do działu galeria i przypiąć go jako baniak forumowy. W końcu od tego są galerie i od tego jest funkcja przypinania. Szkoda tylko, że nie można tam komentować - takie rozbijanie na dwa tematy w moim osobistym odczuciu trochę utrudnia przeglądanie.
Będzie opis ryb nad akwarium - jak będzie tablica - o roślinach nie myślałem, ale też można - tylko jak one się zwą :( ?
Co do komentowania, to chyba już koniec powstawania (no może jeszcze bąbelki :)) więc koniec zdjęć z zakładania, więc możemy tam pisać :) albo podpiąć tu :) niech admin się tym zajmie i wykasuje wszystkie wpisy, że rozmawiamy w innym miejscu :) Wklejone zdjęcia z powstawania w całości :) na początku i o to mi chodziło.
Ty to załatwiłeś w inny sposób - po prostu nie dałeś z pierwszego dnia :) - też dobre rozwiązanie :)
MarSz pisze:Mam pytanie - czy te rybki będą musiały być z czasem usuwane ze zbiornika (chodzi mi o korekcję obsady jak podrosną) czy są tak dobrane, że już wiele nie urosną i nie będą sobie wzajemnie szkodzić? Bo przy tej ilości to wygląda fajnie.
Na pewno będzie musiała być zredukowana obsada jak rybcie podrosną, jak na razie cieszą oko bardzo :)

Dziś dostałem maila od pana Zarzyńskiego, że na jutro chce fotorelację, gdyż w czwartek musi dać do opublikowania :)
Ciekawe czy znajdę w Pajęcznie Magazyn Akwarium - chciałbym go mieć :)
Jak by ktoś miał dojście to poproszę o kupienie - oczywiście oddam kasę :)

PS admin do dzieła
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: MarSz »

adamon pisze: Będzie opis ryb nad akwarium - jak będzie tablica - o roślinach nie myślałem, ale też można - tylko jak one się zwą :( ?
Co do komentowania, to chyba już koniec powstawania (no może jeszcze bąbelki :)) więc koniec zdjęć z zakładania, więc możemy tam pisać :) albo podpiąć tu :) niech admin się tym zajmie i wykasuje wszystkie wpisy, że rozmawiamy w innym miejscu :) Wklejone zdjęcia z powstawania w całości :) na początku i o to mi chodziło.
Ty to załatwiłeś w inny sposób - po prostu nie dałeś z pierwszego dnia :) - też dobre rozwiązanie :)
Bardziej miałem na myśli tutaj - na forum - jak to będzie w galerii to w sumie można by podać taki podstawowy zestaw informacji.

Natomiast w kwestii komentowania to nie jest celowe - ja chcę założyć normalnie temat w galerii, gdzie będę potem od czasu do czasu wrzucał zdjęcia pokazujące jak się zbiornik rozwija (lub cofa ;-)) i myślę, że po prostu jak ktoś będzie coś chciał tam napisać to napisze.
MarSz pisze:Mam pytanie - czy te rybki będą musiały być z czasem usuwane ze zbiornika (chodzi mi o korekcję obsady jak podrosną) czy są tak dobrane, że już wiele nie urosną i nie będą sobie wzajemnie szkodzić? Bo przy tej ilości to wygląda fajnie.
adamon pisze: Na pewno będzie musiała być zredukowana obsada jak rybcie podrosną, jak na razie cieszą oko bardzo :)
No właśnie - teraz "jest moc" - efekt dopiero na filmie pokazuje jak to fajnie wygląda więc na żywo pewnie jeszcze ciekawiej.

adamon pisze: Dziś dostałem maila od pana Zarzyńskiego, że na jutro chce fotorelację, gdyż w czwartek musi dać do opublikowania :)
Ciekawe czy znajdę w Pajęcznie Magazyn Akwarium - chciałbym go mieć :)
Jak by ktoś miał dojście to poproszę o kupienie - oczywiście oddam kasę :)

No to ładnie. Działaj z tymi fotkami bo szkoda, żeby to przepadło.

Ja będe miał wszystkie fotki dopiero jutro pod wieczór a to już za późno - niestety inny termin nie pasował by sie umówić z grupą i dopasować się do ich zajęć, ze mną jak i z kolegą od zdjęć (jednak mój aparat to nie to samo i ostatnie zdjęcia są po prostu słabe).
Także postaraj się by fotki były dobrze dobrane i godnie reprezentowały forum :-)

Powodzenia.
Awatar użytkownika
alkorta
Założyciel
Posty: 1000
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:47
Płeć: On

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: alkorta »

Niestety w tekście jest błąd i to duży, normalnie masakra.:(
Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu, ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili.


300 l
- Symphysodon Discus
- Corydoras Metae
- Corydoras Panda
- Ancistrus dolichopterus
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

normalnie jaki błąd ?

-- 06 maja 2013, 8:43 --

widzę "Czfaa" :(

-- 06 maja 2013, 8:44 --

masakra :( ale już wpływu nie mamy :(
Awatar użytkownika
alkorta
Założyciel
Posty: 1000
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:47
Płeć: On

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: alkorta »

No niestety, mimo że dalej napisane jest jakie forum i nazwa właściwa to ta wcześniejsza może szkodzić. No trudno, ale zdjęcie super i relacje też, uśmiech dzieci bezcenny.:)
Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu, ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili.


300 l
- Symphysodon Discus
- Corydoras Metae
- Corydoras Panda
- Ancistrus dolichopterus
Awatar użytkownika
krzysiekh
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 439
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 20:40
Płeć: On
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: krzysiekh »

To nie dali tekstu do autoryzacji wcześniej?
Pozdrawiam,
Krzysiek :)
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

Tekst był autoryzowany przez nas, ale wszystkie nazwy forum były poprawione, jednak pewnie coś jeszcze dopisał sam pan Zarzyński na koniec i dlatego tak wyszło :(

-- 06 maja 2013, 10:34 --

Wysłałem maila w tej sprawie do pana Zarzyńskiego
zobaczymy co odpowie, ale chyba już nic się nie da zrobić :(
Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: KODI »

Brak mi słów :(( Artykuł wporzo ,jednak błąd niewybaczalny :ymdevil:
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: MarSz »

Panowie (ewentualnie Panie) - by nie było niedomówień - błąd i wina jest całkowicie po mojej stronie. Dostaliśmy tekst do autoryzacji, najpierw Adam zrobił poprawki a potem ja. Było wiele błędów - w sumie trzy fora były wymienione i inne literówki ale nie można winić za to autora tekstu (nie każdy musi się orientować w - nie da się ukryć - dosyć skomplikowanej sytuacji) - poprawiliśmy (myślałem, że wszystkie) ale robiłem to na szybko bo musiałem wyjść szybko z pracy a czas naglił (tekst miał być wysłany z powrotem) i mimo sprawdzenia kilka razy jakimś cudem przeoczyłem jeden błąd w tekście. Potem niestety ten błąd został ponowiony przy dodawaniu opisu do zdjęcia (gdzie niestety nieco bardziej razi) ale to już niestety autor nie mógł przewidzieć skoro dosta tekst zredagowany.

Później też zauważyłem jeszcze jedną literówkę - miało być Krzysiekh a wyszło Krzysiek - (przepraszam Krzysiek) no niestety - zawaliłem w obu kwestiach i to moja wina ale teraz nic na to nie poradzę.

Rozmawiałem z Panem Pawłem Zarzyńskim i zaproponował erratę w kolejnym numerze - decyzja należy do ogółu. Moim zdaniem nie jest to konieczne i - wręcz przeciwnie - będzie świadczyć o jakichś podziałach itp - ale to tylko moje zdanie - dla mnie ważniejsze jest, że udało się osiągnąć cel - a to, że pod fotką jest CZFA mimo iż wszędzie indziej jest wyraźnie napisane, że AFCZWA.COM - no cóż... można się czepiać i będzie razić ale "sprawa się rypła".

Jak widać nawet mi (mimo iż padały stwierdzenia, że lubię wszystko dopiąć na ostatni guzik) zdarzają się wtopy - i to nie małe - przepraszam jeszcze raz wszystkich, dla których ta pomyłka ma duże znaczenie.

Posty proponuję wydzielić by nie robić offtopu w temacie Adama.
Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: KODI »

No panic ymwhisle Dobrze,że się sprawa wyjaśniła ,nawet najlepszym sie zdarza ;) Ten nie popełnia błędów ,kto nic nie robi @-)
Dla mnie cała ta akcja ,wyszła perfekcyjnie ,więc Panowie -WIELKI SZACUN
Brawo :ymapplause:
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: Big daddy »

Dokladnie jestesmy częstochowskm forum akwarystycznym, dlatego nic poprawiać nie trzeba. Blad jak to blad każdemu sie moze zdazyc, powiem wiecej jesli w np. mennicy wyjdzie partia monet z wada, zostaje dorobiona wieksza partia bo te wadliwe osiągają horrendalne ceny :-P
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Akwarium za jeden uśmiech - SP Nr 1 Pajęczno

Post autor: adamon »

Heh :)
spoko ważne, że piękne akwaria stoją :)
a ja muszę wysłać maila do pana Zarzyńskiego z wyjaśnieniem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA AKWARYSTYCZNE (imprezy, zloty, konkursy itp.)”