Biologia wody-AZOO PLUS Supreme Bioguard od Akwarystyczny24

Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Biologia wody-AZOO PLUS Supreme Bioguard od Akwarystyczny24

Post autor: KODI »

Kolejnym środkiem od AZOO, który przetestowałem na własnej "wodzie" jest AZOO PLUS Supreme Bioguard.

Trochę ze strony producenta :arrow: http://www.akwarystyczny24.pl/azoo-plus ... -4377.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wszystko co napisane w linku w 100% potwierdzam :idea:
Po zastosowaniu środka zauważyłem spadek No3, zmniejszenie osadów na wewnętrznych ściankach węży od filtra, zmniejszyłem ilość podmian wody (raz na ok. 3 tygodnie-10%), poprawienie klarowności, spokojne zachowanie ryb i ładniejsze wybarwienie. Nic dodać nic ująć -środek REWELACJA :idea:

Po otwarciu butelki poczułem przerażający smród :-s , ale ktoś mi kiedyś powiedział, że
im bardziej śmierdzi tym lepiej
.

Jeszcze raz polecam preparat :!:
P1050576.JPG
UWAGA :!: :!: :!:
Preparat ten można wygrać w naszym konkursie fotograficznym AFCZWA 2013
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Biologia wody-AZOO PLUS Supreme Bioguard od Akwarystyczn

Post autor: MarSz »

Jak napisałeś o smrodku, to skojarzyłem, że też to używałem (odlane z większej butelki od innego hodowcy) jak potrzebowałem zrobić szybki biologiczny start krewetkariów na jednej półce regału.

Nawet obiegowa nazwa tego brzmiała "trupek w płynie" bo faktycznie czuć trupkiem.

Po wlaniu do akwarium robiła się mleczna mgiełka, która szybko się rozchodziła.
W moim przypadku zastosowanie tego było bardzo przydatne bo znacznie przyspieszyło zasiedlenie dużych powierzchni biologicznych na hamburgach w bakterie.
Przez jakiś czas (dopóki miałem w buteleczce odlaną próbkę - bo wydajność jest na prawdę spora) stosowałem nawet raz w tygodniu mniejszą porcję każdorazowo przy podmianie choć krewetki już od dawna pływały w akwarium więc sprawdza się przy zasiedlaniu gąbek, ceramiki, bio-bali, podłoża itp bakteriami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Woda”