Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Moderatorzy: Opiekun_Forum, Założyciel, admin_tech

Awatar użytkownika
leju
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 09 października 2013, 19:36
Płeć: On
Lokalizacja: Zator

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: leju »

Dzięki w imieniu KMT,
pełen szacun... impreza udana w 100%, bylo to do przewidzenia, patrząc na determinacje organizatorów. Jesteście wyśmienici i oby tak dalej. Mam nadzieje że ta impreza na stałe zagości w kalendarzu.

No i pokój 13 jak zwykle dla wszystkich otwarty :-D (wtajemniczeni wiedzą)

a teraz powrót do rzeczywistości ;)
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: Big daddy »

Ej! mieliśmy 13 tkę na Zoobotanice w zeszłym roku, ktoś tam łaził ja nas nie było? :-D

Dziękujemy debeściakom z KMT, za prelekcje, super bańki i zaangażowanie!
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
leju
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 09 października 2013, 19:36
Płeć: On
Lokalizacja: Zator

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: leju »

:/n :/n :/n

My też mieliśmy 13nastkę:D
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: MarSz »

Ja również wracam do rzeczywistości.

Jednak ten chwilowy sukces trzeba przekuć w coś większego - będziemy nad tym pracować.
Ci którzy nas znają to wiedzą co to może znaczyć.
Ci którzy nas nie znali a poznali i zobaczyli w akcji - głównie mam na myśli wolontariuszy - wiedzą, że działamy sprawnie, zgranie (nawet jak się kłócimy to są z tego same pozytywne efekty). Mam nadzieję, że te osoby, które już teraz tak bardzo się zaangażowały (wszystkim bardzo dziękuję) będą z nami dalej i tylko wzmocnią nasze szerego - bo jak sami widzieliście - pięciu może wiele ale wiele z tego co było zrobione nawet by nie wykiełkowało bez Was. A jeśli Wasze zaangażowanie i utożsamianie się z Aquajurą pozostanie conajmniej na tym poziomie - to nikt nie jest w stanie przewidzieć jak daleko to zajdzie.

Mam też nadzieję, że Ci, którzy nie dawali nam szans (o ile byli tacy) przekonali się, że dobre zgranie, determinacja, chęć i zapał - mogą zdziałać cuda.

I liczymy, że w najbliższym czasie wzmocnimy bardzo nasze szerego i wszystko będzie zmierzało ku pozytywnym zmianom.

A co do Hospicjum - ja mam jeszcze kilka uwag.
Mam nadzieję, że udało się zebrać zadowalającą sumę - wiem, że każdy grosz się liczy.
Mam jeszcze do tego coś do dołożenia i chciałbym to przekazać Hospicjum (spróbuję się skontaktować). Dostałem dodatkowe środki od kilku osób już po tym jak wolontariusze Hospicjum opuścili miejsce wystawy:
- dostałem pieniądze od sklepu Nefere.pl, który się u nas wystawiał, był organizatorem i sponsorem konkursu dla najmłodszych (te klocki są na prawdę super - mój syn nie mógł się od nich oderwać) - dziękuję w imieniu organizatorów, gości wystawy (zwłaszcza tych najmłodszych) oraz dzieci z Hospicju,

- udało nam się po wystawie sprzedać niektóre materiały, które sklep Akwarystyczny24 ofiarował na cel konkursu na hardscape dla młodzieży (przy okazji - konkurs zrobił furorę co nas bardzo cieszy bo widać, że młodzi są zainteresowani akwarystyką). Przemiła ekipa sklepu Akwarystyczny24 (pozdrawiamy :) ) postanowiła sobie ulżyć w drodze powrotnej i nie zabierać kamieni, korzeni i podłoży wykorzystanych w konkursie ofiarowując je nam do sprzedaży na cele Hospicjum. Dziekujemy!

- na wystawie "rzutem na taśmę" pojawił się pewien Pan, który przyniósł na sprzedaż kilka raczków. Po wystawie całą kwotę uzyskaną przekazał mi na cele Hospicjum - również bardzo dziękuję. Przy okazji - jeśli Pan to czyta - proszę o kontakt bo w całym tym zamieszaniu związanym ze zbieraniem sprzętu po wystawie nie zabrałem żadnego kontaktu - a rozmawialiśmy o pewnej istotnej sprawie dla dzieci, którą może uda nam się wdrożyć w przyszłości - przydałby mi się kontakt do Pana.
Wiem, wiem - czas na podsumowania jeszcze będzie ale tak na szybko chciałem poinformować, że jeszcze dojdą środki dla Hospicjum :)
Awatar użytkownika
wesoly
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 22:51
Płeć: On

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: wesoly »

Początkowo się zawiodłem, nie widząc w wiadomosciach o 18.30 informacji o wystawie ale o 22.00 MarSZ stał się gwiazdą telewizji ^^
http://www.tvp.pl/katowice/informacyjne ... 0/14694106" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: adamon »

Impreza wspaniała jeszcze jestem pod wrażeniem, żałuję tylko, że nie uwieczniłem ekipy na zdjęciu - ale za rok obiecuję poprawę :-D
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: MarSz »

Państwo Kociołkowscy mieli solidną sesję zdjęciową zarówno samych organizatorów jak i z wystawcami - więc myślę, że pamiątka będzie.
Awatar użytkownika
Mystik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 07 kwietnia 2014, 14:01
Płeć: On
Lokalizacja: Poznań

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: Mystik »

Wszystko już chyba powiedzieliście :D

Był po prostu MEGA CZAD z!

I to nie tylko chodzi o to, że organizacja była na wysokim poziomie, ale też o całą atmosferę. Człowiek się czuł u Was, jakby chodził z Wami do szkoły od dziecka. Zrobiliście coś, co będzie się pamiętać długo, a i wspominać przy każdej okazji.

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej naszej ekipy za możliwość udziału w tak fantastycznym przedsięwzięciu.

Wielkie brawa dla Was i już nie możemy się doczekać dalszego ciągu :ymapplause:

pozdrowienia od Aquarebels :x
pozdrawiam serdecznie
http://www.aquarebels.pl
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: MarSz »

Dzięki - i witamy AquaRebels u nas na forum.

jak będzie dalszy ciąg - to jesteście obowiązkowo brani pod uwagę.
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: Big daddy »

Tak najliczniejsza ekipa była od AquaRebels i to jaka, pozdrowienia dla wszystkich mieliście super banieczki. Kodi kiedyś do mnie dwoni i mówi: "Rebelianci potwierdzili i będą, Ty oni są tak samo po.......ni jak my" :D
Wielkie dzięki ża to że Wam się chciało!
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
Paniena
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 07 kwietnia 2014, 20:47
Płeć: Ona
Lokalizacja: Świebodzin/Poznań
Kontakt:

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: Paniena »

no to jestem i ja :D

no... jesteśmy tak po.....ni jak Wy :lol:

Co tu dużo mówić. Zrobiliście coś tak niesamowitego, że pokłony Wam bić będę jeszcze długo długo długo. :-D pełen szacun z! ,/ ,/ ,/ zgadzam się z Mystem, czułam się jakbym Was znała od lat. Takiej atmosfery może pozazdrościć Wam każda polska wystawa akwarystyczna.

Poza tym widać było wielki wkład w zorganizowanie przedsięwzięcia na jak najwyższym poziomie i to Wam się udało.

rewelacja ,/
Awatar użytkownika
Aquarium-Fish
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 listopada 2012, 00:23
Płeć: On

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: Aquarium-Fish »

Mam nadzieje że na tym nie poprzestaniemy ... że to jest taki mały początek, ten pierwszy krok, a motywacji jest i będzie jeszcze o wiele więcej ,/ ,/ ,/
Masz jedno życie.
Zacznij spełniać marzenia!
Awatar użytkownika
Graff
Administrator
Posty: 1535
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:20
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa - Północ

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: Graff »

Dziękujemy za te miłe słowa.... z!
Ja dopiero teraz mam chwilkę aby coś napisać :)
Na razie nie ogarniam czytania wszystkiego :))
Widać , że akwarystyka połączyła , jest straszna moc z! ...I jak także jak przedmówcy czułem się jakbym z każdym tam znał się od dawien , dawna.... do każdego swobodnie podchodziłem , gawędziłem a rozmowy toczyły się jakbyśmy wszyscy chodzili do podstawówki tylko do innych klas ,/
Wielkie podziękowania i szacun dla Was :!:
Również wielkie podziękowania dla wszystkich bezpośrednio zaangażowanych - My w 5 nic byśmy nie zdziałali...naprawdę - teraz to widać tak dobitnie :ymapplause:

Teraz chwila czasu na ogarnianie tematu ... :x
Path of the Dark Side...
Awatar użytkownika
Red
Administrator
Posty: 2198
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:55
Płeć: On

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: Red »

Graff pisze:Dziękujemy za te miłe słowa.... z!
Ja dopiero teraz mam chwilkę aby coś napisać :)
Na razie nie ogarniam czytania wszystkiego :))
Widać , że akwarystyka połączyła , jest straszna moc z! ...I jak także jak przedmówcy czułem się jakbym z każdym tam znał się od dawien , dawna.... do każdego swobodnie podchodziłem , gawędziłem a rozmowy toczyły się jakbyśmy wszyscy chodzili do podstawówki tylko do innych klas ,/
Wielkie podziękowania i szacun dla Was :!:
Również wielkie podziękowania dla wszystkich bezpośrednio zaangażowanych - My w 5 nic byśmy nie zdziałali...naprawdę - teraz to widać tak dobitnie :ymapplause:

Teraz chwila czasu na ogarnianie tematu ... :x
W pełni się podpiszę pod tymi słowami. Szczególnie o bezpośrednio zaangażowanych. W sumie grubo ponad 20 osób
i szczególne podziękowania dla osób, które pokonały kilkadziesiąt kilometrów aby harować w pocie czoła :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
"Wielkość człowieka polega na jego świadomości bycia małym" - "Myśli" Blaise Pascal
tai
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwietnia 2014, 07:13
Płeć: On

Re: Wystawa i Targi Akwarystyczne "Aqua Jura"

Post autor: tai »

Wystawa udana :)

ALE :

Tak w domu sobie przemyślałem i doszedłem do wniosku, że bez pajdy chleba ze smalcem i ogórka ta impreza była by kolejną zwykłą wystawą :lol:

Ciężka i mozolna praca osób obsługujących kącik "posiłkowy" spowodowała niewątpliwy przyrost frekwencji a przy okazji wiara mogła jakieś tam coś za szybką pooglądać.

Ludzie udający się w kierunku punktu gastronomicznego, posadowionego na samym końcu hali, stojący w bardzo długiej kolejce robił robił wrażenie , że są to osoby zwiedzające.

Nic bardziej mylnego, po prostu nudziły się w przydługim ogonku =))

Podziwiam kunszt i finezję w przygotowaniu i podawaniu posiłku i życzę dalszych sukcesów ;)

Oj.. zapomniałem, kawa ratująca rano życie ....boska :D
pozdrawiam
tai
ODPOWIEDZ

Wróć do „AQUA JURA 2014”