Tu się o Nas mówi...

Moderatorzy: KODI, MarSz, Opiekun_Forum

Awatar użytkownika
Administracja
Administrator
Posty: 159
Rejestracja: 11 stycznia 2013, 19:33
Płeć: Ona
Lokalizacja: Częstochowa i inne miejscowości
Kontakt:

Tu się o Nas mówi...

Post autor: Administracja »

Tak wyszło, że I Wystawa i Targi Akwarystyczne Aqua Jura 2014 nie przeszły bez echa - z czego możemy być tylko dumni.

Rozgłos i wsparcie zawdzięczamy działaniom patronów medialnych i honorowych wystawy jak i ludzi aktywnie rozgłaszających to wydarzenie w środowisku akwarystycznym.

Nie możemy sobie odebrać tej przyjemnośći - postanowiliśmy pochwalić się w tym temacie i pokazać, gdzie i co o nas mówiono.

Jednym z pierwszych materiałów jest zapowiedź wystawy emitowana na antenie jednego z patronów medialnych - Radia Jura:
Radio Jura - zapowiedź wystawy


Radio Jura po wystawie przygotowało również materiał wideo, który można zobaczyć na stronie radia:
Radio Jura - materiał wideo


Kolejna zapowiedź ukazała się w programie "Co, gdzie, kiedy?" emitowanym na antenie TVP Katowice, która również sprawowała patronat medialny:
TVP3 Katowice - "Co, Gdzie, Kiedy?" - mniej więcej czas 5:50

Reporterzy TVP pojawili się osobiście na wystawie:
001.JPG
001.JPG (310.41 KiB) Przejrzano 3556 razy
Wytypowany został "ochotnik", który z wypiętą piersią - yhm - raczej brzuchem ;) powiedział kilka słów do kamery:
002.JPG
002.JPG (321.01 KiB) Przejrzano 3556 razy
Nakręcono też materiał z wystawy:
003.JPG
003.JPG (349.52 KiB) Przejrzano 3556 razy
004.JPG
004.JPG (331.33 KiB) Przejrzano 3556 razy
005.JPG
005.JPG (339.86 KiB) Przejrzano 3556 razy
Natomiast efekt mogliśmy obejrzeć w "Aktualnościach":
TVP 3 - Aktualności 6 kwietnia godz. 22.00 - mniej więcej od 7 minuty

Nie brakowało relacji i materiałów w gazetach lokalnych oraz pismach branżowych:

Rynek zoologiczny

Relacja na stronie Częstochowskie24

Częstochowa NaszeMiasto.pl

Częstochowa NaszeMiasto.pl zapowiedź

AquaZOO

Gazeta.pl - zapowiedź

Gazeta.pl relacja

Kakadu - zapowiedź

Życie Częstochowy

Akwarystyczny24 - zapowiedź



A oto niektóre opinie gości i uczestników wystawy:
Aqua Rebels...Organizatorzy dali radę i sami nie spodziewali się takich tłumów
Była woda , prąd coś do picia i jedzenia,wszystko dopięte na ostatni guzik- jak to była wasza pierwsza wystawa to już chcę być na następnej...
....boszzzze nadal dochodzę do się
było super miło i sympatycznie, zobaczyć znane twarze i poznać nowe
pomęczyć ludków na tematy rybkowo/glonowe ( moje ulubione )/ogólno akwariowe
mega organizacja impry
mega dużo ludków
w dużym skrócie - kto nie był - niech żałuje
discusforum.adamN...KODI napisał/a:
Dziękuję, że byliście i szczęśliwie wróciliście do domu


KODI , to my dziękujemy za zaproszenie na imprezę która miała być jak świąteczny fajerwerk a piepszła jak rasowa mina przeciwczołgowa , te tłumy przewalające się przez salę wystawową to chyba nawet nikomu się nie śmiały przyśnić.
pozdro....
Łódzkie forum Akwarystyczne...Niezły debiut.
GSA...Ja byłam i na prawdę warto było zajrzeć do Częstochowy w ten weekend. Do zobaczenia były m.in. banda ryżanek japońskich, prześliczne maleństwa heterandria elegans, piranie (przekonująca aranżacja! ), morszczyzna z ukochanymi przez dzieci błazenkami, ryby z tanganiki i również fascynujące muszlowce, płaszczki i ziemiojady, różniste krewetki, piękne mchy, majestatyczne dyskowce a przede wszystkim wielu znajomych i przyjaciół z całej Polski, których serdecznie pozdrawiam
Labiryntowce.pl....Wspaniała imprezka Kurde, AquaJura podniosła poprzeczkę dla organizatorów i ustawiła ją bardzo wysoko :]
Super lokalizacja, super ludzie, super warunki dla wystawców. Zrobili kawał dobrej roboty Ja chce jeszcze raz ^^
na takiej wystawie jeszcze nie byłem...
Szacun dla Was ;)
Dzięki w imieniu KMT,
pełen szacun... impreza udana w 100%, bylo to do przewidzenia, patrząc na determinacje organizatorów. Jesteście wyśmienici i oby tak dalej. Mam nadzieje że ta impreza na stałe zagości w kalendarzu.
Był po prostu MEGA CZAD z!

I to nie tylko chodzi o to, że organizacja była na wysokim poziomie, ale też o całą atmosferę. Człowiek się czuł u Was, jakby chodził z Wami do szkoły od dziecka. Zrobiliście coś, co będzie się pamiętać długo, a i wspominać przy każdej okazji.

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej naszej ekipy za możliwość udziału w tak fantastycznym przedsięwzięciu.

Wielkie brawa dla Was i już nie możemy się doczekać dalszego ciągu :ymapplause:

pozdrowienia od Aquarebels
dudus55 pisze:Witam serdecznie. Jestem pod ogromnym wrażeniem z wystawy akwarystycznej w waszym pięknym mieście. Jestem z Gliwic i oglądając wasze forum wiedziałem że będzie to przełomowa impreza. Wystawcy wszyscy z wyższej półki. Byłem tam dzisiaj wraz z żoną i nie zawiodłem się. Oby tak dalej. Gratuluję organizatorom.
PS: Oczywiście z pustymi rękoma nie wracałem.
Do zobaczenia za rok.

Strona główna: Wstęp
Poprzednia część fotorelacji: 16. Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej
Następna część fotorelacji: 18. Hall of fame... czyli czyja to sprawka
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wkurzyć to już żaden problem....
Forum tworzą ludzie ,spróbujmy ich nie zawieść...
Administracja Aqua Jura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aqua Jura 2014 Exhibition”