NATURALNY MORSKI ZOOPLANKTON OCEAN PRIME – 100% widłonogi

Moderatorzy: Opiekun_Forum, admin_tech

Awatar użytkownika
zoofokus
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 marca 2016, 10:13
Płeć: On
Kontakt:

NATURALNY MORSKI ZOOPLANKTON OCEAN PRIME – 100% widłonogi

Post autor: zoofokus »

Pragniemy zaprezentować Wam nowy pokarm. Sprawdźcie :)


OCEAN PRIME – 100% widłonogi
NATURALNY MORSKI ZOOPLANKTON


Obrazek

Obrazek


Ocean Prime to naturalny pokarm występujący w 2 rozmiarach: 2 mm i 500 – 700 μm.
Jest to idealna alternatywa dla świeżego pokarmu. Dzięki temu, że jest hermetycznie zamknięty i sterylnie zapakowany, możecie go przechowywać przed otwarciem nawet przez 3 lata! Natomiast po otwarciu możecie trzymać pokarm w lodówce nawet do 3 tygodni! Także bez problemu zużyjecie całe opakowanie.

Ocean Prime Jest bogaty w kwasy tłuszczowe takie jak DHA i EPA związane z fosfolipidami, a także zawiera wysoki poziom pigmentów takich jak astaksantyna. Dlatego Wasze zwierzęta w akwarium spożywając Ocean Prime będą się pięknie wybarwiały, a skorupiaki wzmocnią swoje egzoszkielety.

Jest wysoce skoncentrowany, ma gęstą konsystencję i spełnia wymogi żywieniowe większości wodnych gatunków, takich jak: ryby, narybek, koralowce, meduzy, krewetki, filtratory i wiele innych. Sprawia to, że jest uniwersalny i możecie karmić nim prawie wszystkich mieszkańców Waszych akwariów.

Technika konserwacji Ocean Prime obejmuje tylko nieszkodliwe dodatki, co przekłada się na to, że jego wartości odżywcze są znacznie lepsze w porównaniu do pokarmów mrożonych i w przeciwieństwie do nich nie jest rozdrobniony po rozmrożeniu.

Widłonogi Ocean Prime zbierane są w czystych, nieskażonych Arktycznych wodach, przy użyciu ekologicznych, przyjaznych metod. Dodatkowo są pakowane w sterylnych warunkach dlatego tak jak wspominaliśmy wyżej, możecie je przechowywać tak długo.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://zoofokus.pl/?527,ocean-prime

Najlepiej sami zobaczcie jak to wygląda w praktyce. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć opakowania jak i samego pokarmu. Nie pozostaje nic innego jak wypróbować go w swoim zbiorniku. Polecamy.

Obrazek
Awatar użytkownika
florida_blue
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 1280
Rejestracja: 03 grudnia 2012, 08:51
Płeć: Ona

Re: NATURALNY MORSKI ZOOPLANKTON OCEAN PRIME – 100% widłonogi

Post autor: florida_blue »

Wygląda to ciekawie, nasze potwory nie chcą suchego i przy najbliższej okazji chciałabym wypróbować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zoofokus”