Czym karmić krewetki?

Moderator: MarSz

Awatar użytkownika
Red
Administrator
Posty: 2198
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:55
Płeć: On

Czym karmić krewetki?

Post autor: Red »

Zwracam się z zapytaniem czym karmicie swoje krewetki?
Do tej pory w akwarium ogólnym nie zaprzątałem sobie głowy specjalnym karmieniem bo jakoś sobie dawały radę ;)
Ale odkąd odpaliłem małe akwarium z samymi krewetkami zastanawiam się jak im urozmaicić dietę.
Najczęściej dostają po małym kawałku tabletki spirulinowej, jak również miałem kilka pałeczek pokarmowych (skład nieznany), które otrzymałem kiedyś od kolegi.
W związku z powyższym pytanie - co podawać aby miały urozmaiconą dietę?
Na razie są to popularne red cherry ale jakoś tak mnie coraz częściej korci spróbować się z innymi a w związku z tym chciałbym przygotować się wcześniej.
"Wielkość człowieka polega na jego świadomości bycia małym" - "Myśli" Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Czym karmić krewetki?

Post autor: Big daddy »

POwiem Ci Robert że miałem niezłą zagwozdkę z karmieniem bo moje krewety jakos długo się aklimatyzowały. Dopiero jak dostałem nowe od Marsza, to coś się w temacie ruszyło, ja miałem to szczęście, że dostałem od Boomera i później Marcina próbki, które mam jeszcze i jest to bardzo zróźnicowany pokarm, teraz krewety szybko się uwijają i już zapomniałem o problemach. Co do pokarmu to radzono mi i tak właśnie mam zamiar zrobić, zakupić gotowe zestawy pokarmów.
Za kilkanaście złotych dostajemy próbki kilku-klikunastu rodzajów pokarmów, polecam Wodną Krainę, są ciekawe zestawy markowych pokarmów. Ja dopiero zaczynam przygodę z robalami, w dodatku mam mocne wsparcie ze strony Marsza więc jestem dobrej myśli, Tobie równiez polecam "coś więcej" niż RC sam mam w 15l RC, CR, CB, Snow White, Golden i Smile Head no i babaulti :D
Efekt jest taki, że zaraz przesiadam się na większy litraż :D
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krewetki”