Malawi żony

Moderatorzy: misiek1205, Graff, Opiekun_Forum

Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: Malawi żony

Post autor: KODI »

Muszę się niestety nie zgodzić. Sposób, który sugerujesz nie sprawdzi się w większym akwarium do tego z pyszczakami. Filtr musi być przy tych rybach wydajny.200l/h można zastosować w innych przypadkach, niestety nie przy brudzących mieszkańcach.
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
tomek62
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 568
Rejestracja: 04 stycznia 2014, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Malawi żony

Post autor: tomek62 »

Witam. Na początku myślałem, żeby aquaela 500 dać do zielonej 112l a kubełek do malawi. Teraz prawdopodobnie będe mógł kupić w mocno okazyjnej cenie jbl e701. I teraz kombinuję. Kubełek aquaela chyba zostawię w zielonej 112l, natomiast w powiększonym Malawi żony będzie aquael 500 i kubełek jbl. Niestety mam mocno ograniczony budżet.
Tomek
Awatar użytkownika
andrety
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 07 lutego 2013, 23:20
Płeć: On
Lokalizacja: Myszków

Re: Malawi żony

Post autor: andrety »

KODI pisze:Muszę się niestety nie zgodzić. Sposób, który sugerujesz nie sprawdzi się w większym akwarium do tego z pyszczakami. Filtr musi być przy tych rybach wydajny.200l/h można zastosować w innych przypadkach, niestety nie przy brudzących mieszkańcach.
W 450 mam dwa korpusy z wkładami azoo i biologia gra ☺ a też nie karmię płatkami tylko mixem z krewetek, też jest niezły syf przy uaru ale to już mechaniki ogarniają. W większych baniakach mają tylko kaseciaki z 1,5 litrem wkładu i wszystko gra. U mnie przepływ przez biologie to około 150 l /h , reszta przepływu idzie na mechaniki.
Pozdrawiam
Arek
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: Malawi żony

Post autor: bynio67 »

KODI pisze:Ten ser po prawej, zaj....fajny :D
Mam jeden podobny w nadmiarze. Jest trochę mniej dziurawy. Szczeliny też są trochę mniejsze. Ale narybek swobodnie może w nich pływać. Jeśli będziesz kiedyś w Częstochowie to mogę Ci go dać.
tomek62
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 568
Rejestracja: 04 stycznia 2014, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Malawi żony

Post autor: tomek62 »

Bynio67 zachęcasz mnie do wizyty w mieście świętej wierzy. Trzymaj go i nikomu nie pokazuj. Bedzie jak znalazł do 240 którą odpalę jak tylko znajdę dzień wolnego. Z góry dziękuję.
Tomek
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: Malawi żony

Post autor: bynio67 »

tomek62 pisze:Bynio67 zachęcasz mnie do wizyty w mieście świętej wierzy. Trzymaj go i nikomu nie pokazuj. Bedzie jak znalazł do 240 którą odpalę jak tylko znajdę dzień wolnego. Z góry dziękuję.
Serdecznie zapraszam :)
tomek62
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 568
Rejestracja: 04 stycznia 2014, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Malawi żony

Post autor: tomek62 »

Witam
Akwarium w tym litrażu przestało istnieć.

Za niedługo nowy temat.
Tomek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria zbiorników słodkowodnych”