Moje akwarium 50l

Moderatorzy: misiek1205, Graff, Opiekun_Forum

Awatar użytkownika
karoleksojka
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 11 listopada 2017, 15:22
Płeć: On

Re: RE: Re: Moje akwarium 50l

Post autor: karoleksojka »

blackdeadangel pisze:Tak bardzo dobry pomysl to najtanszy ''odblysnik'' z mozliwych.
Jak się ma 14 lat to ciężko mieć pieniądze na coś droższego

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
blackdeadangel
Użytkownik
Posty: 243
Rejestracja: 15 stycznia 2013, 00:23
Płeć: On

Re: Moje akwarium 50l

Post autor: blackdeadangel »

Sam tak kiedys robilem.
Moje akwarium, moją wizytówką
tomek62
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 568
Rejestracja: 04 stycznia 2014, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Moje akwarium 50l

Post autor: tomek62 »

To, że coś zrobiłeś sam a nie kupiłeś gotowca, nie znaczy, że jest gorsze. Sam wiele rzeczy wolę zrobić sam, niż nabijać komuś kabzę. Akwarystyka ma obecnie tendencję wypasionych zbiorników na drogich lampach i podłożach. Nie mówię, że jest to złe. Ale wielu adeptów zapatruje się w takie akwaria, grzebie w necie co potrzeba i łapie się za głowę jak widzi ceny w sklepie. Nie doceniamy prostych zbiorników. Takich trochę nie doświetlonych, z niewymagającymi roślinami.
Tomek
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Moje akwarium 50l

Post autor: Big daddy »

Pieniądze są ważne, ale nie niezbędne. Nie wszystko da się też kupić, zdobywasz wiedzę i doświadczenie a tego nie da się na pieniądze przeliczyć. Kiedyś nie będą one(pieniądze) dla Ciebie ograniczeniem i nie będziesz miał też o wiele trudniejszych problemów, takich jakie może mieć ktoś z kupą forsy władowaną w super wypasione akwarium które nie rośnie, nie wygląda i nie cieszy ponieważ brakuje wiedzy i pasji do tego.
Są piękne akwaria i ktoś bogaty może pomyśleć że może takie mieć. Błąd! Zobacz w Galerii Jurajskiej, nieograniczone środki, wspaniałe litraże, a wykorzystane może (chyba przesadzę) 20 procent możliwości.
"Poniondze to nie fszysko"
:)
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria zbiorników słodkowodnych”