[64L]- roślinne w barwach...

Moderatorzy: misiek1205, Graff, Opiekun_Forum

Awatar użytkownika
Daro
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: 17 listopada 2012, 00:44
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa - Śródmieście

Re: [64L]- roślinne w barwach...

Post autor: Daro »

Ładne zbiorniki . :) Widać , że zadbane bo rośliny w dobrej kondycji. Najciekawsze zbiorniki wychodzą często na kilku gatunkach roślin , wtedy łatwo dobrać je i odpowiednio prowadzić.
Tylko jak to pogodzić z faktem , że najczęściej można mieć 1-2 zbiorniki i to nie za duże , a ładnych roślinek jest masa :) ...
Aranż "gotycki" moim zdaniem pierwsza klasa . :)
Pozdrawiam
Darek.
Awatar użytkownika
Godween
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 18 listopada 2012, 11:28
Płeć: On
Lokalizacja: Cz-wa

Re: [64L]- roślinne w barwach...

Post autor: Godween »

Do podobnych wniosków dochodzę: chcemy mieć wiele pięknych roślin z różnych stron Kuli Ziemskiej, a okazuje się wiele z nich żyje w skrajnie różnych wodach po względem parametrów i światła. Tego po prostu nie da się odtworzyć w jednym zbiorniku z pełnym sukcesem. Tak jest, po prostu biotypy, jak z rybami... A ten gotyk to się nieźle mi rozjechał... mam pomysł na następny, tez gotyk, ale jest problem: ciągły brak czasu na coś dłuższego niż kilka postów tu, czy tam... a i na to moje ostatnie "disco polo" też muszę trochę popatrzeć, by się odprężyć po całym dniu ;) super terapia, warto doradzić wielu.......
Pozdr Godween :-)
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: [64L]- roślinne w barwach...

Post autor: bynio67 »

Godween pisze:mam pomysł na następny, tez gotyk, ale jest problem: ciągły brak czasu na coś dłuższego niż kilka postów tu, czy tam...
Hello Godween, czy mimo braku czasu pomysł na kolejny gotyk udało Ci sie wcielić w życie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria zbiorników słodkowodnych”