DAINICHI CICHLID Ultima Krill i DAINICHI CICHLID COLOR

Awatar użytkownika
kapa131986
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 04 lutego 2013, 10:08
Płeć: On
Lokalizacja: czestochowa

DAINICHI CICHLID Ultima Krill i DAINICHI CICHLID COLOR

Post autor: kapa131986 »

Witam po krutko chciałem opisac swoja przygode z pokarmami firmy DAINICHI CICHLID oraz stwierdzeniami i obserwacjami.
Podczas pobytu w sklepie malawian nawiazałem rozmowe własnie o DAINICHI CICHLID ze nie da sie go kupic juz od roku ze ktos tam i tam i tak .......... wiec pytam sie sprzedawcy co to za pokarm,ze ja go kupiłem bez problemu,a on gdzie,jak(zdziwienie straszne...) itd,stwiedził ze hodowcy uwazaja ze jest najlepszym pokarmem dla
malawi i tanganiki ,ja nic takiego nie zauwarzyłem karmiłem je juz tydzien i za bardzo nie chciały tego pokarmu jeść,a ryby były młode,trzymałem je wczesniej w mniejszym akwarium i karmiłem tropikalem wiec przeprowadzilem eksperyment ktory polegał na 2 tyg karmieniem tropikalem i 2 tyg DAINICHI CICHLID,co mnie bardzo zaskoczyło to tropikala moglem sypac i sypac i wiecznie były głodne.Od momentu karmienia DAINICHI CICHLID zaobserwowałem ze pokarm dłuzej utrzymuje sie na powierzchni wody i jedza go 50% mniej i sa pełne jak i ich ubarwienie duzo intensywniejsze.
Teraz moge ze 100% pewnoscia stwierdzic ze ULTIMA KRILL i DAINICHI CICHLID COLOR to doskonale zbilansowany pokarm wspomagający szybki wzrost i prawidłowy rozwój pielęgnic. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.
Nie bede sie rozpisywal o skladzie zawartosci i itd wstawiam link gdzie mozna nabyć ten pomarm i zyczyć swietnych wrazen z opserwacji.
http://www.akwarystyczny24.pl/dainichi- ... 59ca9b3346" onclick="window.open(this.href);return false;
Załączniki
thumb_158x119_UltimaKrillSinking.jpg
thumb_158x119_UltimaKrillSinking.jpg (9.03 KiB) Przejrzano 4539 razy
Malawi300l
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokarmy”