Tło 3D CANYON

Awatar użytkownika
Seledynka
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 03 lipca 2013, 17:25
Płeć: Ona
Lokalizacja: Szczecin

Tło 3D CANYON

Post autor: Seledynka »

Hello ,niebawem przyjedzie do mnie akwa 450l (160x50x60) więc teraz będę smęcić w kolejnych tematach :) zastanawiam się nad tłem i wpadło w oko takie lub podobne tego typu,czy ktoś z Was posiada takie cóś ? Wiem że minusem jest zabranie miejsca wewnątrz i zaraz poczytam dokładnie na ten temat ale i tak Wasza opinia będzie dla mnie istotna napewno jakieś własnej roboty nie wchodzą w gre biore pod uwage tylko wewnętrzne lub gdy będą bardzo zminusowane to pozostane przy naklejce na tylną szybe ale przyznam to baaardzo fajnie wygląda ,nastawiam się na akwa z pielęgnicami głównie ale nie tylko ,dorzucicie własne doświadczenia z takimi tłami ?
Awatar użytkownika
Daiw
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: 18 listopada 2012, 08:54
Płeć: On
Lokalizacja: Nierada

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: Daiw »

Moim zdaniem najlepszym tłem jest czarny brystol lub jakaś czarna folia/okleina. Zawsze wygląda dobrze i do wszystkiego pasuje ;) . Takie tło również jest tanie, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na coś potrzebniejszego do akwarium.
Można wiedzieć jakie pielęgnice planujesz i co poza nimi?
200l- Ameryka Południowa
- Pterophyllum scalare
- Apistogramma cacatuoides
- Thayeria boehlkei
- Ancistrus sp.
53l
- Poecilia reticulata

Dawid 723532719
Awatar użytkownika
Seledynka
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 03 lipca 2013, 17:25
Płeć: Ona
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: Seledynka »

No na tą chwile mam 4 gupiki,2 molinezje,3 bocje,2 pielęgniczki żółte,2 barwniaki,4 otoski,2 syjamki ufff i to towarzycho musze przenieść do tego dużego ale zdecydowanie będę szła w apisto jeszcze nie wybrałam konkretów .
Co do tła to 3D zaproponowane jest super ale kurcze miejsca mi szkoda N!!/ i tak dumam ale mam alternatywe zwykłego czarnego choć chciałam zrobić inaczej niż teraz mam (czarne)
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: Big daddy »

Coś za coś, mnie osobiście byłoby szkoda kaski i miejsca w bańce, ale czego się nie robi dla efektu. Choć dla mnie sztuczne nie jest zbyt atrakcyjne, ktoś tu na forum się kiedyś zawiódł na takim gotowym tle Juwela za sporo kasy a efekty mizerne. Kodi dziś się chwalił ze wydlubali z Kapą tło do jego wanny, ma założyć odpowiedni temat jak posklada wszystko do kupy.
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
Seledynka
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 03 lipca 2013, 17:25
Płeć: Ona
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: Seledynka »

No właśnie z tą sztucznością to masz racje właśnie zaczynam doceniać powoli natural choć zaczęłam akwa od kamiennej głowy z zoologicznego i teraz wyrzucić nie mam sumienia bo to bocji dom i wiecznie tam wracają z wyżerki i tylko łby im wystają hmm. ale w 450l już tego nie będzie no chyba że bocje sie nie wymeldują mam wrażenie że czują sie tam bezpiecznie i tylko w tym miejscu ucinają drzemki na plecach ;) dokupiłam roślinki,korzeń ,kamienie ( fakt czerwonawe :(( ,znowu sztucznawo ) ale walcze z tym a bocje i tak w tej głowie tylko zasypiają. Sama się przekonałam jak fajnie jest coś włożyć od siebie choćby kokos który sprawił frajde że własnoręcznie wyciachany,obłupany i ryby wiecznie w nim buszują napewno lepsza frajda niż gotowy element ze sklepu to tak z doświadczenia własnego :) i wracając do tego tła to super wygląda ale kurde sztuczne kupione,przyklejone ,włożone ...jakoś satysfakcja mała choć wygląd naprawde uroczy,korci mnie taka łatwizna tylko czy na długo zadowoli by później patrząc na rybki powiedzieć z dumą: to moje dzieło :-? Ło Jezu a już piałam z zachwytu jak super będzie ...zaczynam wątpić w te 3D choć czarna naklejka też sztuczna :-D
Awatar użytkownika
Daiw
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: 18 listopada 2012, 08:54
Płeć: On
Lokalizacja: Nierada

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: Daiw »

Za cene tego tła można założyć kolejne akwarium więc dla mnie wybór byłby bardzo prosty. Lepiej mieć o jedno akwarium więcej ;) .
200l- Ameryka Południowa
- Pterophyllum scalare
- Apistogramma cacatuoides
- Thayeria boehlkei
- Ancistrus sp.
53l
- Poecilia reticulata

Dawid 723532719
Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: KODI »

Powstrzymaj się jeszcze z tym tłem, jutro montuję swoje , jeżeli efekt będzie zadowalający ,to się zaprezentuje na forum ;)
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
alkorta
Założyciel
Posty: 1000
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:47
Płeć: On

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: alkorta »

Odradzam tło wewnętrzne, a to z racji tego, że za tłem będą zbierać się nieczystości, zacznie się robić bagno i parametry szlak strzeli. Zdecydowanie lepiej zainwestować w tło zewnętrzne, najprostsze, jednokolorowe.
Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu, ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili.


300 l
- Symphysodon Discus
- Corydoras Metae
- Corydoras Panda
- Ancistrus dolichopterus
Awatar użytkownika
Seledynka
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 03 lipca 2013, 17:25
Płeć: Ona
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tło 3D CANYON

Post autor: Seledynka »

KODI masz gdzieś wypisane jakie rybki pływają w Twoim pięknym akwa ?;) może jakiś link? Ja w sumie dopiero będe decydować ale myślałam o podobnym tylko problem co z moją obecną towarzyską obsadą,co do tła to właśnie tego brudu się boje i to jest kolejny argument przeciw,z chęcią zobacze tło które zapowiada się na jutro :)

Już znalazłam Twój opis akwa zaraz się z nim zapoznam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tła”