AQUAPOND

Moderatorzy: Opiekun_Forum, admin_tech

Awatar użytkownika
Aquapond
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 22 stycznia 2013, 12:10
Płeć: On

AQUAPOND

Post autor: Aquapond »

Jesteśmy już kolejnym na tym forum sklepem internetowy z możliwością odbioru osobistego w Częstochowie :P


Obrazek


Niestety w tej chwili sklep internetowy na tej stronie http://www.aquapond.pl jest w trakcie przygotowania , ale pod indeksem KONTAKT można znaleźć wszystkie dane firmy i mapkę dojazdu.
Póki co wszystkie dostępne nasze artykuły można znaleźć na popularnym protelu aukcyjnym ;)
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17453270
Wszystkie umieszczone tam artykuły dostępne są od ręki. Odebrać je można praktycznie w każdy dzień i o każdej porze proszę tylko wcześniej o telefon.
Posiadamy w sprzedaży prawie cały asortyment Aqual-a i Aqua Szut-a w cenach hurtowych, a tego czego nie ma u nas, a jest na magazynie u producenta możemy sprowadzić maksymalnie w ciągu tygodnia.
W najbliższych dwóch miesięcy w naszej ofercie powinni pojawić się też inni producenci z branży akwarystycznej
Zapraszam do lektury i na zakupy , dla ułatwienia poniżej link tylko do akwarystyki :)
http://allegro.pl/sklep/17453270_aquapo ... ory=525265
AQUAPOND
Internetowy Sklep zoologiczny
Kazimierza Wielkiego 23/25
42-202 Częstochowa
tel. 502313730
Awatar użytkownika
Red
Administrator
Posty: 2198
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:55
Płeć: On

Re: AQUAPOND

Post autor: Red »

Polecam. Bardzo miła obsługa.Robiłem kilka razy zakupy i z chęcią zrobię kolejne :)
"Wielkość człowieka polega na jego świadomości bycia małym" - "Myśli" Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: AQUAPOND

Post autor: Big daddy »

Rowniez polecam! kupowalem kiedys unimaxa, cena najnizsza, na miejscu, dobra obsluga.
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: AQUAPOND

Post autor: bynio67 »

Fajnie że na miejscu i ceny są dobre. Około rok temu kupowałem Aquael napowietrzacz APR-300 w sklepie internetowym na ulicy Św. Brata Alberta. Zapłaciłem za niego ok.41zł. Po kilku miesiącach kolega też chciał kupić ale cena poszła w górę na ponad 54zł. :(
Awatar użytkownika
Aquapond
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 22 stycznia 2013, 12:10
Płeć: On

Re: AQUAPOND

Post autor: Aquapond »

APR -300 kosztuje u mnie i kosztował cały czas 38zł. Faktycznie ceny mogą teraz pójść delikatnie w górę bo w AQUAEL/AQUA SZUT wszystko podrożało od 1 stycznia od 3% do ponad 20% Jak ktoś planuje większe zakupy to radze się rozejrzeć ( niekoniecznie musi być u mnie :P ) bo teraz jeszcze jest taki okres przejściowy gdzie część towaru jest z zapasów magazynowych w starych cenach, ale na pewno w najbliższych tygodniach się to zmieni i wszędzie podrożeje co najmniej 5%
AQUAPOND
Internetowy Sklep zoologiczny
Kazimierza Wielkiego 23/25
42-202 Częstochowa
tel. 502313730
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama”