ZOO-Mania Lubliniec

Moderatorzy: Opiekun_Forum, admin_tech

Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

ZOO-Mania Lubliniec

Post autor: MarSz »

Sklep ZOO-Mania w Lublińcu.

Sklep prowadzony jest przez Pana, który bardzo chętnie zgodził się wywiesić nasze ulotki w swojej witrynie w oby sklepach w Lublińcu.
Sklep przy ul Damrota w swoim asortymencie ma zarówno zwierzęta (gryzonie, ptaki, ryby) jak i ogólny asortyment zoologiczny. W sklepie jest również całkiem spore akwarium ozdobne z paletkami.

Drugi sklep - na Placu Henryka Sienkiewicza zawiera asortyment bardziej nakierowany na inne zwierzęta (karmy dla psów, kotów, gryzoni, kuwety, legowiska itp).

Właściciela można spotkać często w sklepie przy ul. Damrota. Jest kompetentna i znająca się na rzeczy jeśli chodzi o akwarystykę (o czym świadczy choćby dobry stan zbiornika z paletkami).

Szczegółowe informacje o asortymencie można znaleźć na stronie sklepu www.zoo-mania.pl. Podane przeze mnie wyżej są tylko orientacyjne na podstawie moich ogólnych obserwacji.
Załączniki
Wizytówka Zoo-Mania
Wizytówka Zoo-Mania
zoomania.jpg (285.26 KiB) Przejrzano 4540 razy
Awatar użytkownika
Tomaszewski
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 430
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 08:57
Płeć: On
Lokalizacja: Gliwice

Re: ZOO-Mania Lubliniec

Post autor: Tomaszewski »

Ja dodam od siebie że jest to chyba najlepiej zaopatrzony w sprzęt akwarystyczny sklep w Lublińcu (mogliby tylko zainwestować w CO2). Ściągnięcie części zamiennych czy jakiegoś niestandardowego zbiornika też nie jest problemem.
Alex89

Re: ZOO-Mania Lubliniec

Post autor: Alex89 »

Wiem że ten Pan jest miły i sympatyczny i bardzo dobrze doradza . Wiele razy kupowałem od niego różne rzeczy . Tam u tego Pana kupowałem filtr zewnętrzny i polecił mi bardzo dobry filtr i to za małą kaskę :) .
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: ZOO-Mania Lubliniec

Post autor: bynio67 »

Alex89 pisze:Tam u tego Pana kupowałem filtr zewnętrzny i polecił mi bardzo dobry filtr i to za małą kaskę :) .
Witaj Alex, będę wdzięczny jeśli zdradzisz jaki to filtr i ile kosztował?
Alex89

Re: ZOO-Mania Lubliniec

Post autor: Alex89 »

Filtr był AQUAELA kupowałem tam za 50zł a czemu pytasz ???

bynio67 sorry tam w moim poście u góry miało być napisane wewnętrzny nie zewnętrzny :( :( jeszcze raz przepraszam .
Awatar użytkownika
bynio67
Założyciel
Posty: 1964
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:02
Płeć: On
Lokalizacja: Tysiąclecie

Re: ZOO-Mania Lubliniec

Post autor: bynio67 »

Alex89 pisze: bynio67 sorry tam w moim poście u góry miało być napisane wewnętrzny nie zewnętrzny :( :( jeszcze raz przepraszam .
Nie szkodzi...Pytałem, bo chciałem zorientować się co aktualnie pojawiło się dobrego w tej kategorii za przystępne pieniądze. Niedawno kolega był zainteresowany zewnętrznym filtrem. Więc gdybym powiedział mu newsa, mógłby skonfrontować swój zakup.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy akwarystyczne w Częstochowie i nietylko”