MALAWISHOP-SOSNOWIEC

Moderatorzy: Opiekun_Forum, admin_tech

Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

MALAWISHOP-SOSNOWIEC

Post autor: KODI »

MALAWISHOP

Byłem jakiś czas temu w Sosnowcu ,przy okazji postanowiłem odwiedzić Sklep Malawi w związku z zamieszczoną na dole informacją :!:
Http://www.sklepmalawi.eu/O_Firmie_r3.html
Z zewnątrz sklep prezentował się okazale :) ,natomiast po wejściu do środka przeżyłem traumę :shock: połączoną z lękiem ;(
Zastałem ,krótko mówiąc magazyn z akcesoriami do uprawiania akwarystyki i nie tylko :(
W/w sklepie nie było nawet jednego zwierzaka na sprzedanie ,może po za szczurami ,które gdzieś się przemykały między pustymi akwariami i regałami .
Jeżeli ktoś po oglądnięciu strony internetowej ,chciałby przypadkiem wpaść do MALAWISHOP w celu zakupienia jakiegoś oferowanego zwierzaka ,to szczerze odradzam :!: :!: :!: Można co najwyżej wynieść ze sklepu , upolowanego własnoręcznie pająka lub karalucha (takie odniosłem wrażenie :razz: )
Na moje pytanie , "gdzie są ryby" ,jeden z pracujących panów odpowiedział mi "nie ma ,tylko na zamówienie :!: "
Gdy zapytałem ,"czy kiedyś będą :?: ",odpowiedziano mi -"nie będą ,tylko na zamówienie :!: "
Po takiej rozmowie po prostu mnie zatkało :x ,nie pozostałem tam dłużej niż 30 s
Na odchodne rzuciłem wzrokiem jeszcze raz po "SKLEPIE" ,zauważyłem dużo akwariów, grzałek ,świetlówek oraz innych dupereli z branży zoologicznej .W ceny nawet nie wnikałem ,szybko udałem się do wyjścia z poczuciem przygnębienia i zawodu :?

Jeżeli ktoś chce kupić ryby w SKLEP MALAWI,to radzę najpierw zadzwonić ,aby się nie rozczarować . :wink:
Pozdrawiam wszystkich a szczególnie właścicieli "Sklepu Malawi" :P

P.S.
Z Malawi w/w sklep ma niewiele wspólnego ,może poza nazwą :?
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
Carew
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: 17 listopada 2012, 12:46
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa - Północ

Re: MALAWISHOP-SOSNOWIEC

Post autor: Carew »

Miałem okazję dzisiaj odwiedzić ów sklep :) Niestety wszystko co napisał KODI potwierdza się. Dodam jeszcze, że obsługa jest mało zainteresowana klientem. Gdy wszedłem 3 Panów rozmawiało ze sobą, nie zwracając na mnie uwagi, nawet musiałem przeciskać się między nimi bo stali na środku ! Zwierząt nie było widać, na wejściu przywitało mnie gruzowisko kamoli, trochę baniaków itd. Ogólnie samemu ciężko się odnaleźć, obsługa w tym nie pomaga.
Pozdrawiam
Carew
Akwarium : OW 105L 60x35x50h
Sump : 66L 55x30x40h
Oświetlenie 4x24W T5 + LED 20W Blue
Odpieniacz : Deltec APF 600
Pompa obiegowa Aquael Turbo 2000
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy akwarystyczne w Częstochowie i nietylko”