ASG

Awatar użytkownika
Daro
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: 17 listopada 2012, 00:44
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa - Śródmieście

Re: ASG

Post autor: Daro »

No wreszcie coś co i ja lubię ...
Pozdrawiam
Darek.
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: ASG

Post autor: officer »

zaciekawiły mnie te repliki przypominające mossberga/hatsana tyle,ze z rękojeścią.Ja co wtorek mam musztrę i bieganie z mossbergiem a na zdjęciu widzę bronie krótkie które towarzysza mi w codziennej pracy czyli Glock i Walther,ja osobiście dostałem w przydziale nowego Walthera :) z którego się bardzo cieszę choć zawsze chciałem Glock`a :)
Awatar użytkownika
Daro
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: 17 listopada 2012, 00:44
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa - Śródmieście

Re: ASG

Post autor: Daro »

W niedzielę na Placu Biegańskiego w ramach "orkiestry" stali Twoi koledzy Endriu i całym arsenałem . :) Mój syn miał frajdę jak nie wiem co ...
Pozdrawiam
Darek.
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: ASG

Post autor: officer »

mój kumpel tam był niejaki Jakub stał za ``ladą`` :)
Awatar użytkownika
Daro
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: 17 listopada 2012, 00:44
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa - Śródmieście

Re: ASG

Post autor: Daro »

Tam za ladą to była rotacja z tego co zauważyłem , chłopaki na zmianę kursowali po placu i stali w namiocie. Widzę że często spotykana broń w grupie to M4 i jego pochodne i tak samo w przypadku MP 5.
Sprzęt często ostro zmodzony , tylko chyba Sten "stockowy" bo to w sumie by była herezja jak by ktoś mu kolimator zamontował ...
Pozdrawiam
Darek.
Awatar użytkownika
Endriu
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 17 listopada 2012, 13:18
Płeć: On

Re: ASG

Post autor: Endriu »

Tak dokładnie ja miałem inna robotę, i nie mogłem być na spotkaniu ale dokładnie tak jak piszecie. Nie pierwszy raz się wystawiamy na takiej typu imprezie , tylko nasza grupa w Częstochowie dostała pozwolenie na udział w orkiestrze
Awatar użytkownika
kamyccek
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 597
Rejestracja: 17 listopada 2012, 23:36
Płeć: Ona
Lokalizacja: Częstochowa - Częstochówka
Kontakt:

Re: ASG

Post autor: kamyccek »

Endriu pisze:Tak dokładnie ja miałem inna robotę, i nie mogłem być na spotkaniu ale dokładnie tak jak piszecie. Nie pierwszy raz się wystawiamy na takiej typu imprezie , tylko nasza grupa w Częstochowie dostała pozwolenie na udział w orkiestrze

No to muszę pogratulować, tylko nie wiem, który z chłopaków załatwił to :)
80l - zlikwidowane bez pomysłu na przyszłość
112l - 112 wg kamyccka
25l - kamienny kotnik - zlikwidowane
30l - krewetkowy kurhan

najpiękniejsze jest zero w równaniu nieskończoności
...bo w życiu trzeba być trochę niemożliwym...

gg: 5666541
tel: na PW

Kamila dla przyjaciół zwana Kamyczkiem
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: ASG

Post autor: officer »

Endriu ja mam pytanie z innej beczki ,ma może ktoś od Was z chłopaków do sprzedania jakąś kaburę udową ,ewentualnie z obniżonym stanem pasującą do Walthera P-99 najlepiej kaydex ,ewentualnie adapter do kabury FB Radom do przerobienia na udową -chodzi mi o to http://www.holsters-tactical.com/images/panelFB5.jpg .Przy noszeniu kamizelki taktycznej trochę niewygodnie i wadzi pod tą prawą ręką jeszcze teraz do nowego munduru z reconu będą mi szyć pod zamówienie granatowego taktyka z uchwytem na tonfę po prawej stronie na plecach więc ramię krótkie by się ``gryzło`` z bronią.Nie wiem czemu w tych wszystkich taktykach uchwyt na tonfę dla praworęcznych jest po lewej stronie-po dobyciu trzeba przekładać bez sensu :?
Awatar użytkownika
Endriu
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 17 listopada 2012, 13:18
Płeć: On

Re: ASG

Post autor: Endriu »

officer pisze:Endriu ja mam pytanie z innej beczki ,ma może ktoś od Was z chłopaków do sprzedania jakąś kaburę udową ,ewentualnie z obniżonym stanem pasującą do Walthera P-99 najlepiej kaydex ,ewentualnie adapter do kabury FB Radom do przerobienia na udową -chodzi mi o to http://www.holsters-tactical.com/images/panelFB5.jpg .Przy noszeniu kamizelki taktycznej trochę niewygodnie i wadzi pod tą prawą ręką jeszcze teraz do nowego munduru z reconu będą mi szyć pod zamówienie granatowego taktyka z uchwytem na tonfę po prawej stronie na plecach więc ramię krótkie by się ``gryzło`` z bronią.Nie wiem czemu w tych wszystkich taktykach uchwyt na tonfę dla praworęcznych jest po lewej stronie-po dobyciu trzeba przekładać bez sensu :?

z tego co wiem to chyba nie, ale znalazłem coś takiego jak Cię zainteresuje . Musial byś poszukać http://www.specshop.pl/product_info.php ... ts_id=9418

dodano 16 sty 2013, 21:06 :
kamyccek pisze:
Endriu pisze:Tak dokładnie ja miałem inna robotę, i nie mogłem być na spotkaniu ale dokładnie tak jak piszecie. Nie pierwszy raz się wystawiamy na takiej typu imprezie , tylko nasza grupa w Częstochowie dostała pozwolenie na udział w orkiestrze

No to muszę pogratulować, tylko nie wiem, który z chłopaków załatwił to :)
akurat nie ten ;) narodziło się to z co rocznego doświadczenia, w zeszłym roku był bałagan i zdecydowali że tyko nasz ekipa tym sie zajmie
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: ASG

Post autor: officer »

Endriu nie o taką chodziło,ale miło ze się zainteresowałeś obnizony stan to chodziło mi że płetwa do pasa jest maksymalnie u góry jak tutaj http://photos05.redcart.pl/templates/im ... 198b41.jpg i koniecznie ochrona przyrządów celowniczych - niestety jakiekolwiek uszkodzenie miisałoby się skończyć raportem służbowym i oddaniem broni do rusznikarza w katowicach ,celność strzelania też zerowa a juz kilka sytuacji groźnych w policji miałem ... ;) fajnie,że macie takie hobby.Jeździsz czasem na strzelnicę postrzelać z prawdziwej broni i ostrej amunicji ?
Awatar użytkownika
BzZzYkU
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 1462
Rejestracja: 18 listopada 2012, 15:29
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Śródmieście

Re: ASG

Post autor: BzZzYkU »

Fajnie że mamy stróża prawa na forum ;)
Tanganika 160l:
-N.Brichardi
-J. Transcriptus
-exL. Multifasciatus
-exL. Ocellatus blue


Kamil-605269402
GG-12023545
Awatar użytkownika
Endriu
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 17 listopada 2012, 13:18
Płeć: On

Re: ASG

Post autor: Endriu »

officer pisze:Endriu nie o taką chodziło,ale miło ze się zainteresowałeś obnizony stan to chodziło mi że płetwa do pasa jest maksymalnie u góry jak tutaj http://photos05.redcart.pl/templates/im ... 198b41.jpg i koniecznie ochrona przyrządów celowniczych - niestety jakiekolwiek uszkodzenie miisałoby się skończyć raportem służbowym i oddaniem broni do rusznikarza w katowicach ,celność strzelania też zerowa a juz kilka sytuacji groźnych w policji miałem ... ;) fajnie,że macie takie hobby.Jeździsz czasem na strzelnicę postrzelać z prawdziwej broni i ostrej amunicji ?

pisałem ze musiał byś poszukać na stronach, zazwyczaj maja repliki orginałów , abo na zamówienie w Broń.pl zresztą komu ja pisze ;) a na strzelnice nie jeżdzę nie ma gdzie, chyba ze coś polecisz? kolega mówił o jednej ale prawdo podobnie nic tam nie mają
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: ASG

Post autor: officer »

jeżeli chodzi o strzelnice to największe wrażenie zrobiła na mnie ta w Chorzowie mają spoooory arsenał i broń przerobioną przez siebie np jak mi dali mossberga to się zastanawiałem czy to tak wyszło z fabryki i polska policja jest tak zacofana czy to tuning ale okazało się ze tuning ,przerobiony chwyt na taki jak w broni krótkiej i suwadło nie trzymało się do przeładowania w poziomie a też za pomocą pionowego chwytu jak z broni krótkiej następowało przeładowanie no i jeszcze modyfikacja lufy (dziurkowana) szok ... masa karabinów ,snajperek -- ja potrzebowałem postrzelać z walthera p-99 i glocka 17 płaciłem ze zniżką na tkzw ``blachę`` 1,5 od ``pestki``.A tutaj filmik z moim ulubionym mossbergiem w wersji fun czyli jak nieprawidłowo trzymać mossberga a potem boli xD http://www.youtube.com/watch?v=luFCgKyNYxo .Musimy kiedyś endriu się wybrać na strzelnicę :)
Awatar użytkownika
Endriu
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 17 listopada 2012, 13:18
Płeć: On

Re: ASG

Post autor: Endriu »

officer pisze:jeżeli chodzi o strzelnice to największe wrażenie zrobiła na mnie ta w Chorzowie mają spoooory arsenał i broń przerobioną przez siebie np jak mi dali mossberga to się zastanawiałem czy to tak wyszło z fabryki i polska policja jest tak zacofana czy to tuning ale okazało się ze tuning ,przerobiony chwyt na taki jak w broni krótkiej i suwadło nie trzymało się do przeładowania w poziomie a też za pomocą pionowego chwytu jak z broni krótkiej następowało przeładowanie no i jeszcze modyfikacja lufy (dziurkowana) szok ... masa karabinów ,snajperek -- ja potrzebowałem postrzelać z walthera p-99 i glocka 17 płaciłem ze zniżką na tkzw ``blachę`` 1,5 od ``pestki``.A tutaj filmik z moim ulubionym mossbergiem w wersji fun czyli jak nieprawidłowo trzymać mossberga a potem boli xD http://www.youtube.com/watch?v=luFCgKyNYxo .Musimy kiedyś endriu się wybrać na strzelnicę :)

:D :mrgreen: ja to jestem wariat w takich sprawach ;) masz może jakieś namiary strona www. lub co innego ?

jak byś chciał się postrzelać w ASG to co niedziele coć robimy tak więc zależy tylko od twojego czasu powiedzmy sprzęt też się znajdzie


z 26 stycznia jedziemy na całą noc postrzelać na chale do Krakowa, lub jak zbieżemy za mało ludzi to na prawie cały dzień ;)
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: ASG

Post autor: officer »

http://www.strzelnica.com.pl/1,2,strzelnica.html ,można też u nich kupić http://www.strzelnica.com.pl/1,103,sklep,bron_pcu.html jak i postrzelać,szkoda że nie ma pokazanego całego ich arsenału .Co do asg kiedyś zajrzę,wiadomo czas :( rzadko kiedy mam ały dzień wolny - system 3 zmianowy 8 godzinny,mój najlepszy kumpel z Wami biega z Jaskrowa niejaki Jakub.Broń się znajdzie tylko ciuszkó bym nie miał ,jedynie mam oprócz granatu czarny mundur policyjny ale to jakby mnie ktoś zczaił to postepowanie dycyplinarne wiec będę musiał sobie cosik załatwić,wiem że Wy macie bzika na punkcie ciuchów ,ochraniaczy etc :) co do broni to wasza wiedz jest ogromna ja się znam tylko na tym co mam styczność w służbie dane techniczne,rozkładanie,składanie p64,p83,walther,glock,glauberyt i inne Pm`y,mossberg,hatsan :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne hobby”