Filmy

Awatar użytkownika
kamyccek
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 597
Rejestracja: 17 listopada 2012, 23:36
Płeć: Ona
Lokalizacja: Częstochowa - Częstochówka
Kontakt:

Filmy

Post autor: kamyccek »

Skoro mamy już tematy związane ze zdjęciami, książkami, muzyką, tańcem czemu by nie mieć i takiego związanego z Filmem.

Jestem ciekawa jakie filmy są Waszymi ulubionymi (gatunek, tytuł, reżyser, rok ukazania się na ekranach), bądź jakie zapadły Wam w Pamięć i są godne przez Was polecenia.

Na wstępie z całą pewnością mogę polecić Wam do obejrzenia "Predestination" z 2014r (z Polskiego: Przeznaczenie), Michaela Spieriga i Petera Spieriga. Jeśli ktoś lubi zakręcone filmy z gatunku Thriller, Sci-fi myślę, że śmiało może sięgnąć po ów tytuł.
Drugim dobrym filmem, który obejrzałam już chyba z 7 razy jest "Big Eyes" Tima Burtona z 2015r. Choć reżyser ten znany jest ze swoich filmów z J. Deppem tym razem poszedł w zupełnie inną stronę ukazując historię opartą na faktach pewnej malarki bez owego wypromowanego przez siebie aktora.

Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o Władcy Pierścieni, Hobbicie, Queen of the Damned, Wywiadzie z Wampirem, serii Piratów z Karaibów czy też Kodzie Da Vinci oraz Aniołach i Demonach, które wspominam i wiele razy do nich powracam.
80l - zlikwidowane bez pomysłu na przyszłość
112l - 112 wg kamyccka
25l - kamienny kotnik - zlikwidowane
30l - krewetkowy kurhan

najpiękniejsze jest zero w równaniu nieskończoności
...bo w życiu trzeba być trochę niemożliwym...

gg: 5666541
tel: na PW

Kamila dla przyjaciół zwana Kamyczkiem
Awatar użytkownika
krzysiekh
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 439
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 20:40
Płeć: On
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: krzysiekh »

Predestination było całkiem fajne, jeśli lubisz takie klimaty, to powinno Cię też zainteresować Interstellar i Gravity :)
Pozdrawiam,
Krzysiek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne hobby”