EHEIM Professional 2227

Moderator: Opiekun_Forum

Awatar użytkownika
Kaeste
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: 11 stycznia 2013, 23:05
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Północ

Re: EHEIM Professional 2227

Post autor: Kaeste »

Zamówię ośkę w akwarystyczny 24 bo tam jest i cena ok Poklejone to to i zaczekam z tym zanim go ponownie napełnie, zajmuje mi to już ok 2 minut hehe. Co mi tam po jakimś nowym; podłączasz, odpowietrzasz i działa... żadnych atrakcji a tu jedna wielka niewiadoma :)

-- 13 lut 2015, 23:24 --

Filtr poklejony już nie ciece ośka zamówiona. Czekam do poniedziałku na dostawę ośki i zobaczymy co dalej :)
Awatar użytkownika
Kaeste
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: 11 stycznia 2013, 23:05
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Północ

Re: EHEIM Professional 2227

Post autor: Kaeste »

Oska przyszła zamontowana i jest ciut ciszej ale dalej jest głośno. Nie wiem gdzie co jeszcze mam patrzyć. Może ktoś coś podpowie? A jak się wkurzę to wezmę filtr z wiadrem na spotkanie w sobotę i może wtedy burzą mózgów się dojdzie do czegoś ;)

-- 17 lut 2015, 11:14 --

Da się jakoś sprawdzić czy wirnik jest OK?
Awatar użytkownika
Kaeste
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: 11 stycznia 2013, 23:05
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Północ

Re: EHEIM Professional 2227

Post autor: Kaeste »

Dostałem od Eheim manual do filtra jak na razie sprawdzam i wszystko jest raczej podpięte prawidłowo.

-- 18 lut 2015, 13:16 --

Dostałem od eheim manuala może ktoś dojrzy coś co ja przeoczyłem na pierwszy rzut oka wszystko niby zrobiłem ok ale może ktoś rzuci okiem na manuala i mu coś akurat do głowy przyjdzie: https://cdn.fbsbx.com/hphotos-xfp1/v/t5 ... 6904D&dl=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Odp: EHEIM Professional 2227

Post autor: Big daddy »

To jest wirnik póki nie wymienisz to nic innego nie wymyślisz. Piszesz że halas się zmniejszył więc pewnie tędy jest droga. Idealnie by było jakby kross miał na chwilę przełożyć bo rozumiem że nie chcesz ładować kasy jak nie ma pewności.

Wysłane z tapofonu za pomocą Tapatalk 2
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
Kaeste
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: 11 stycznia 2013, 23:05
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Północ

Re: EHEIM Professional 2227

Post autor: Kaeste »

No właśnie o to chodzi nie chcę ładować kaski jak nie mam pewności gdyby wirnik kosztował jakieś nie duże pieniądze to ok ale kosztuję trochę kasy i nie będę go kupował dopóki nie będę miał pewności. A tak jak pisałem nie wygląda mi to na wirnik. Jest ktoś gdzieś kto zna się w cz-wie na filtrach co by mógł podpowiedzieć albo rzucić okiem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filtracja”