Pomoc przy doborze zaworka

Zablokowany
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Pomoc przy doborze zaworka

Post autor: officer »

Witam !
Czytam sobie opinie o camozzi i festo na stronie http://www.holenderskie.pl/forum/viewtopic.php?t=30907 i jako że zaczynam przygodę z CO2 brak mi w tym doświadczenia,gość na tym forum odradza camozzi i chwali festo.Mam pytanie czy ktoś kto się zna moze mi coś powiedzieć o zaworku festo czy się nada na podstawie tej specyfikacji http://img573.imageshack.us/img573/406/30941782.jpg .
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Pomoc przy doborze zaworka

Post autor: Big daddy »

Zaworki Camozzi są polecane prze zwiększość akwarystów, festo to chyba najbardziej renomowana marka jeśli chodzi o pneumatykę, ja zamontowałem używanego festo, rozreulowywał się i co kilka dni musiałem zwiększać dawkę co2 to był błąd jak puścił straciłem połowę obsady :cry: . Ni piszę tego by Cie zrazić do festo ale ja mam z nim takie doświadczenia.
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: Pomoc przy doborze zaworka

Post autor: officer »

ten jest nowy,chyba się skuszę bo cena dobra :) dziękuję za opinię :) tak Tylko czekałem aż Big daddy wejdzie na forum :D inni raczej tylko czytają ,a wiedziałem z 100 procentową pewnością kto mi doradzi 8-)
Awatar użytkownika
Big daddy
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:05
Płeć: On
Lokalizacja: Wyrazów

Re: Pomoc przy doborze zaworka

Post autor: Big daddy »

Jeśli masz możliwość zapytaj tylko czy jest możliwość całkowitego zamknięcia przepływu, bo kilka zaworków które próbowałem nie nadawała się właśnie za wzgl na to(nawet zakręcony na maxa przepuszczał więcej niż chciałem). Jeśli cena dobra bierz bedziesz zadowolony jak ja szukał;em to w czewie taniej jak 50pln nie było camozzi, na alledrogo ktoś sprzedawał po 35zeta. Festo nie widzałem ale to najwyższa pólka cenowa.
Taka sobie 112 tka
Obrazek

Jesteśmy dziećmi dopóki boimy się nocy.
Stajemy się dorośli kiedy zaczynamy obawiać się dnia...

507676023 Przemek
Awatar użytkownika
officer
Użytkownik
Posty: 242
Rejestracja: 18 listopada 2012, 20:11
Płeć: On
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

Re: Pomoc przy doborze zaworka

Post autor: officer »

Temat do zaknięcia,zakupiony Festo -rewelka mega precyzyjny,puszcza gaz jednostronnie,testowany u kolegi ;)
Zablokowany

Wróć do „Technika Co2”