Samiec czy samica

Moderator: Opiekun_Forum

Awatar użytkownika
Red
Administrator
Posty: 2198
Rejestracja: 15 listopada 2012, 16:55
Płeć: On

Re: Samiec czy samica

Post autor: Red »

Nie chcę być złym prorokiem ale czy te rośliny, które planujesz dadzą radę w Twoim zbiorniku?
Ja widzę tylko jedno zdjęcie i całą masę linków, ale z tego jednego zdjęcia zgaduję , że masz zwykły żwirek, standardowe oświetlenie 0,25 W/litr i brak CO 2 ? Ludwigia powinna dać radę ale reszta może już nie dać rady przy tych warunkach.
"Wielkość człowieka polega na jego świadomości bycia małym" - "Myśli" Blaise Pascal
Awatar użytkownika
florida_blue
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 1280
Rejestracja: 03 grudnia 2012, 08:51
Płeć: Ona

Re: Samiec czy samica

Post autor: florida_blue »

Karolek, żeby wszyscy widzieli zdjęcia musisz je wstawiać ze strony, nie przez tapatalk.

Tak trochę sceptycznie jestem nastawiona do tych czerwonych roslinek, ale próbuj, widzę nawozy jakieś stosujesz...
Akwarium nowiutkie albo takie klinicznie czyste :)
Może założysz nowy wątek w galerii zbiornikow słodkowodnych, gdzie przedstawisz i opiszesz nam swój zbiorniczek dokładniej?


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
karoleksojka
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 11 listopada 2017, 15:22
Płeć: On

Re: RE: Re: Samiec czy samica

Post autor: karoleksojka »

florida_blue pisze:Karolek, żeby wszyscy widzieli zdjęcia musisz je wstawiać ze strony, nie przez tapatalk.

Tak trochę sceptycznie jestem nastawiona do tych czerwonych roslinek, ale próbuj, widzę nawozy jakieś stosujesz...
Akwarium nowiutkie albo takie klinicznie czyste :)
Może założysz nowy wątek w galerii zbiornikow słodkowodnych, gdzie przedstawisz i opiszesz nam swój zbiorniczek dokładniej?


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Akwarium stoi już 1.5 roku tylko regularnie je czyszcze ;)

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
karoleksojka
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 11 listopada 2017, 15:22
Płeć: On

Re: RE: Re: Samiec czy samica

Post autor: karoleksojka »

florida_blue pisze:Karolek, żeby wszyscy widzieli zdjęcia musisz je wstawiać ze strony, nie przez tapatalk.

Tak trochę sceptycznie jestem nastawiona do tych czerwonych roslinek, ale próbuj, widzę nawozy jakieś stosujesz...
Akwarium nowiutkie albo takie klinicznie czyste :)
Może założysz nowy wątek w galerii zbiornikow słodkowodnych, gdzie przedstawisz i opiszesz nam swój zbiorniczek dokładniej?


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Jest nowy wątek i moje akwa sprawdź ;)

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie i chów młodych osobników”