AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Moderator: Opiekun_Forum

Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: MarSz »

Już wcześniej w różnych tematach wspominałem, że może uda się zorganizować test zbiorowy jakiegoś produktu AZOO.
Ta chwila nadeszła - mam do dyspozycji bakterie AZOO PLUS Supreme Bioguard w ilości 10 butelek 120ml.

Butelki trafią do wybranej grupy użytkowników, którzy w zależności od swoich możliwości, posiadanego sprzętu, biotopu, aranżacji oraz innych czynników, które chcieliby zweryfikować, będą przeprowadzać testy tych bakterii.

Grupa użytkowników została dobrana w taki sposób by były to osoby zróżnicowane o różnych akwariach i z różnym poziomem doświadczenia (cenne będą zarówno uwagi i spostrzeżenia doświadczonych akwarystów jak i świeże spojrzenie mniej tych z nieco mniejszym doświadczeniem ale za to z dużym zapałem.

Tak więc poniżej przedstawiam grupę osób, które już wcześniej wstępnie zadeklarowały mi chęć wzięcia udziału w testach (uwaga - gdyby ktoś się rozmyślił to proszę o kontakt - znajdę kogoś na to miejsce):
-daro
-kamyccek
-krzysiekh
-Tomaszewski

-bynio67
-Daiw
-jaszczur
-Carew
-sibelius
-jabluszko520

Osoby oznaczone na czerwono już otrzymały ode mnie próbki (daro i kamyccek akurat byli na spotkaniu gdzie miałem buteleczki).

Pozostali proszę o kontakt - jakoś ustalimy sposób przekazania (jeśli w Częstochowie lub okolicach) lub o podanie adresu wysyłki (osoby, z którymi się umawiałem na wysyłkę).

Testowanie rozpoczniemy jak wszyscy dostaną swoje porcje AZOO PLUS Supreme Bioguard.
Każdy z użytkowników biorących udział w testach będzie opisywał swoje obserwacje w założonym przez siebie temacie w odpowiednim dziale.

Zależałoby mi by podczas testów skupić się na jakimś celu - dla jednych może to być bezproblemowy start nowego akwarium, dla innych likwidacja zmętnienia lub krystalizacja wody, usunięcie ewentualnych nieprzyjemnych zapachów ze zbiornika, poprawa kondycji zbiornika poprzez polepszenie flory bakteryjnej, poprawa stanu przewodów i wkładów filtracyjnych i inne.
Tak więc zróżnicowana grupa testerów jest tutaj jak najbardziej wskazana.

Przewidziana jest nagroda rzeczowa dla najlepszej recenzji. Przez najlepsza recenzję rozumie się najciekawszą, najbardziej kreatywną, z wykorzystaniem ciekawych zdjęć i rzeczowym opisem.
Nagrodą jest worek bardzo dobrego podłoża roślinnego AZOO Plant Grower Bed - więc myślę, że warto się wysilić o ciekawą fotorelację.

Osoby zainteresowane z różnych przyczyn samym przebiegiem testu u wybranych użytkowników zapraszam do dyskusji z osobami testującymi - tak by rozwiać wszelkie wątpliwości lub poruszyć kwestie wcześniej nie omawiane.
Awatar użytkownika
krzysiekh
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 439
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 20:40
Płeć: On
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: krzysiekh »

Marcin, jakbyś się widział z Tomaszewskim to możesz mu podać dla mnie, bo w niedzielę podrzuca mi aldehyd więc może dałby radę i bakterie zabrać :)
Pozdrawiam,
Krzysiek :)
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: MarSz »

Ok - będę się widział z nim (tak myślę).

-- 25 lis 2013, 10:34 --

Częśćo osób już róznymi drogami dostała bakterie.

-jabluszko520 - tutaj będę wysyłał (myślę, że jutro)

-sibelius - tutaj myślę, że uda mi się przekazać przez kogoś z rodziny

Z pozostałymi musiałbym się jakoś umówić - skontaktujemy się na PW - gdyby ktoś z Was miał ze sobą jakiś kontakt to może mógłbym przekazać i w ten sposób doszłoby do celu.

-bynio67
-Daiw
-jaszczur
-Carew
Awatar użytkownika
krzysiekh
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 439
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 20:40
Płeć: On
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: krzysiekh »

Dzisiaj Tomek mi przekazał, po wielkim grzebaniu w akwarium stwierdziłem że dodam trochę, co też opiszę jutro. Pierwsze co mnie uderzyło to "ło matko ale to jedzie szambem" :) więc na 100% jakieś bakterie w tym są i to pewnie sporo.
No ale detale to w osobnym temacie.
PS. Powiedz w którym dziale taki temat założyć.
Pozdrawiam,
Krzysiek :)
Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: KODI »

krzysiekh pisze: Pierwsze co mnie uderzyło to "ło matko ale to jedzie szambem" :)

Trzymaj w lodówce, następnym razem nie będzie tak j.... ;)
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
krzysiekh
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 439
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 20:40
Płeć: On
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: krzysiekh »

W momencie wkładania czegokolwiek związanego z akwarium do lodówki mógłbym równocześnie wkładać ubrania do walizki ;)
Taki układ z żonką mam po tym jak znalazła mrożonki obok mięsa w zamrażarce :D
Pozdrawiam,
Krzysiek :)
Awatar użytkownika
KODI
Założyciel
Posty: 4209
Rejestracja: 15 listopada 2012, 15:12
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa-Stare Miasto
Kontakt:

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: KODI »

Tyle, że to bakterie więc muszą być trzymane w chłodnym miejscu (po za tym mniej j...ą) Teraz jakoś wytrzymasz bo wystawisz za okno :p
KODI aquajura.pl
507L + 200L - Aqua Salsus II
20L- KODI-zumi
______________

e-mail : aquanexus.pl@gmail.com lub kkodim@gmail.com
Tel.607 404 247
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ! ZAWSZE
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: MarSz »

Z tego co mi wiadomo, to bakterie dotarły już do ostatnich osób.
Względem pierwotnej listy nastąpiła tylko jedna zmiana - karmazyn101 zastąpił jaszczura, który chwilowo nie mógł się podjąć testowania produktu.

Tak więc oto lista osób, które będą na forum opisywać swoje spostrzeżenia na temat produktu AZOO PLUS Supreme Bioguard.

-daro
-kamyccek
-krzysiekh
-Tomaszewski
-bynio67
-Daiw
-karmazyn101
-Carew
-sibelius
-jabluszko520

Dziękuję wszystkim za chęć udziału.

Termin rozpoczęcia testu - dowolny - nie narzucam, bo wiem, że każdy ma swoje plany, zadania (jeszcze teraz Święta) a z tego co wiem, to niektórzy planują zrobić testy w nowych akwariach, a ich start jest zależny od różnych czynników.

Termin zakończenia - ustalimy w miarę upływu czasu.

Zasady:
- każdy z użytkowników zakłada swój temat pt. AZOO PLUS Supreme Bioguard - testy xxx
w miejsce xxx wpisuje swój nick.

Forma fotorelacji dowolna ale dla zachęty przypomnę, że mamy do przeznaczenia:
- podłoże AZOO Plant Grower Bed 6l
- AZOO Plus Supreme Bioguard 1l

za najatrakcyjniejszą fotorelację.

Nie narzucam częstotliwości dodawania wpisów, ich formy oraz celu jaki sobie założy osoba testująca (jak wiadomo - skutek działania bakterii można obserwować na wielu płaszczyznach - od użytkownika zależy na których z nich się skupi i w jaki sposób).

Tematy proszę zakładać w przeznaczonym do tego folderze AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Wszystkie inne osoby zainteresowane wynikami testów, ich przebiegiem i metodą zachęcam do kierowania pytań do osób testujących bezpośrednio w ich wątkach. Mam nadzieję, że w ten sposób nie ograniczymy się do samej recenzji a będzie można zapytać o różne szczegóły i dowiedzieć się interesujących szczegółów.
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: MarSz »

Ktoś jeszcze ma jakieś wnioski i spostrzeżenia odnośnie testów???
Awatar użytkownika
krzysiekh
Wolontariusz Aqua Jura
Posty: 439
Rejestracja: 06 stycznia 2013, 20:40
Płeć: On
Lokalizacja: Olesno
Kontakt:

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: krzysiekh »

Ciągle zbieram graty do nowego baniaczka :(
Pozdrawiam,
Krzysiek :)
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: MarSz »

A przy okazji - Twój baniak czeka u mnie jak i część "gratów" - sorry za OT.
Awatar użytkownika
Carew
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: 17 listopada 2012, 12:46
Płeć: On
Lokalizacja: Częstochowa - Północ

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: Carew »

MarSz pisze:Ktoś jeszcze ma jakieś wnioski i spostrzeżenia odnośnie testów???
W związku ze startem nowego baniaka, kończę testowanie :) Niebawem opiszę moje wnioski.
Pozdrawiam
Carew
Akwarium : OW 105L 60x35x50h
Sump : 66L 55x30x40h
Oświetlenie 4x24W T5 + LED 20W Blue
Odpieniacz : Deltec APF 600
Pompa obiegowa Aquael Turbo 2000
Awatar użytkownika
adamon
Użytkownik
Posty: 892
Rejestracja: 18 listopada 2012, 09:43
Płeć: On
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: adamon »

Nie wiem czy ja mogę odpowiedzieć - nie zgłosiłem się do testów.
Jednak dostałem buteleczkę tego śmierdziucha jako jedną z nagród w konkursie :-)
Niestety dość szybko mi poszła, bo co to 100ml na 450l
U mnie przy małej filtracji - jak na tak brudzące ryby - bardzo dobrze się spisał :-)
Dlatego zamówiłem litrową butelkę - starczy na dłużej :-D
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: MarSz »

UWAGA!!!

Ogłaszam ostateczny termin publikowania wyników testów, które będą brały udział w konkursie na 31 marca - godzina 20.00.

W konkursie wezmą udział tylko te fotorelacje, które zostaną zamieszczone do tego czasu (co nie znaczy, że zamkamy wtedy testy - każde kolejne opinie o środku będą mile widziane).

Przez kolejne dni zostanie wyłoniony zwycięzca, który zostanie ogłoszony na wystawie Aqua Jura 2014 w niedzielę 6 kwietnia.

Szczegóły zostaną podane po zamknięciu terminu wstawiania fotorelacji (31 marca) - jednak najprawdopodobniej będzie to ankieta przeprowadzona na forum wśród użytkowników dlatego (podpowiedź dla testujących) dobrze aby fotorelacja i testy były ukierunkowane na rzetelność oraz jak największą użyteczność dla czytających opinie - w końcu to oni będą oceniać.


Oto osoby, które już rozpoczęły fotorelację - zachęcam do kontynuowania by podać więcej informacji i podnieść poziom fotorelacji:

-jabluszko520
-Tomaszewski
-krzysiekh
-sibelius



Oto lista osób, które mam nadzieję - jeszcze zdąrzą w kolejne dwa tygodnie wstawić fotorelacje z przeprowadzonych testów i że czas ten będzie na tyle wystarczający by mogły być to atrakcyjne testy z dużą szansą na zwycięstwo:

-daro
-kamyccek
-bynio67
-Daiw
-karmazyn101
-Carew
Awatar użytkownika
MarSz
Użytkownik
Posty: 3892
Rejestracja: 19 listopada 2012, 09:38
Płeć: On
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa

Re: AZOO PLUS Supreme Bioguard testy użytkowników

Post autor: MarSz »

Zostało kilka dni- ostatni dzwonek.

Ktoś jeszcze zamierza opublikować wyniki testów???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Testy oraz opinie o urzadzeniach i gadżetach”